[Wystartowali.pl] dVideo – korporacyjne spotkania online

Organizacja spotkań firmowych to zbyt duży wydatek czasu i pieniędzy? dVideo przekonuje, że ma na to rozwiązanie – spotkania online z prezentacjami i czatem. I z rozliczeniem minutowym. Zapraszamy do recenzji!

Twórcy dVideo przekonują, że znaleźli sposób na ograniczenie wydatków i konieczności czasochłonnego podróżowania pomiędzy oddziałami firmy. Przygotowali narzędzie, które ma być oszczędną alternatywą dla spotkań twarzą w twarz. Czym jest ich propozycja?

dVideo, to proste w użyciu narzędzie do wideo spotkań i współpracy przy dokumentach. Firmy korzystające z naszej aplikacji znacznie ograniczają wydatki związane z podróżami pomiędzy oddziałami. Do zorganizowania wideokonferencji każdemu użytkownikowi wystarczy jedynie komputer z dostępem do sieci. Dzięki dVideo, firmy budują przewagę konkurencyjną na rynku – czytamy na stronie serwisu. O projekcie opowiadał nam Valeriy Litvinov, Project Manager e-Learning z firmy WebHat, do której należy recenzowany serwis.


To tylko część recenzji. Całość znaleźć można na Wystartowali.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry