Wyszukiwarka na stronie internetowej w tydzień?

To możliwe. NetSprint.pl oferuje rozwiązanie wyszukiwacze NetSprint Site przystosowane specjalnie do potrzeb firm z sektora MŚP. Rozwiązanie wyróżnia się bardzo krótkim czasem wdrożenia, zaawansowanymi funkcjonalnościami w standardzie oraz atrakcyjną ceną.

Nowa wersja produktu NetSprint Site przeznaczona jest dla przedsiębiorstw średniej wielkości, które chcą w efektywny sposób wykorzystać treści na swojej stronie internetowej i dotrzeć za jej pomocą do potencjalnych klientów.  Wyszukiwarka, jako podstawowy element nawigacji, jest jednocześnie kluczowym elementem, który pozawala zatrzymać klienta na stronie internetowej danej firmy. Ponadto, znacznie zwiększa jej odwiedzalność.

Według badań Jupiter Research, aż 80% użytkowników opuszcza witrynę internetową, jeżeli funkcjonalność wyszukiwania jest niezadowalająca. Irytację użytkowników stron budzi przede wszystkim brak jakichkolwiek wyników wyszukiwania w odpowiedzi na zadane przez nich zapytanie. NetSprint Site pozwala znacznie zminimalizować liczbę takich sytuacji, dzięki następującym funkcjom:

•    wyszukiwanie odbywa się z uwzględnieniem fleksji języka polskiego – przypadków, odmian gramatycznych danego słowa (np. ‘podatkowy’ zamiast ‘podatek’ , zdrobnień i skrótów.
•    wyszukiwarka wyposażona jest w mechanizm podpowiadania prawidłowej formy wprowadzanego zapytania, w przypadku błędu literowego popełnionego przez użytkownika (misspelling).
•    Na życzenie klienta do wyszukiwarki dodawane są specyficzne słowa pojawiające się na jego stronie (nazwy produktów, nazwy własne). Dzięki temu,  jeśli wyszukiwarka nie jest w stanie znaleźć konkretnego, szukanego przez użytkownika słowa (np. VAT), to wyświetla wyniki ze słowami zdefiniowanymi wcześniej przez klienta jako powiązane tematycznie (np. podatek).

Wdrożone rozwiązanie umożliwia przeszukiwanie najpopularniejszych typów dokumentów, takich jak doc, xls, pdf, txt oraz html. Jednocześnie  istnieje możliwość dodania obsługi dowolnego typu pliku na życzenie klienta.

Ponadto, NetSprint Site oferuje szerokie możliwości prezentowania wyników wyszukiwania. W odróżnieniu od produktów konkurencji umożliwia sortowanie wyników wyszukiwania po dowolnym parametrze numerycznym (cena, dostępność, szerokość, etc). Ponadto, poniżej wyników wyszukiwania prezentuje dokumenty powiązane z nimi kontekstowo.

Wdrożenie rozwiązania nie wymaga dodatkowych prac developerskich, oprócz zebrania danych do repozytorium.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry