Wyszukiwarka wiadomości w NetSprint.pl

Wyszukiwarka aktualności została udostępniona przez NetSprint.pl. Internauci mogą w niej wyszukiwać bieżące informacje z kraju i ze świata podzielone na pięć głównych dziedzin: aktualne wydarzenia, biznes, nauka i technika, sport i rozrywka.

Spółka NetSprint.pl dynamicznie rozwija funkcjonalności swojej wyszukiwarki – po wprowadzeniu nowego algorytmu wyszukiwania Traffic Index, zwiększeniu liczby przeszukiwanych dokumentów do 67 milionów i przebudowie układu graficznego serwisu, uruchamia pierwszą polską wyszukiwarkę aktualności.

Od kilku dni użytkownicy NetSprint.pl mogą korzystać z zakładki Wiadomości. Jest to specjalny serwis, na którym Internauci mogą wyszukiwać najświeższe informacje o wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce i za granicą. Pasjonaci polityki, biznesu, nauki i techniki czy sportu otrzymali możliwość szybkiego dotarcia do bieżących wydarzeń z tych dziedzin, bez konieczności odwiedzania wielu serwisów WWW. Gwarancją aktualności informacji jest odświeżanie co 15 minut oraz publikowanie poszczególnych wiadomości tylko przez okres 30 dni.

– Nasze Wiadomości kierujemy do wszystkich Internautów zainteresowanych najświeższymi wydarzeniami, które miały miejsce w kraju i na świecie. Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy mogą np. porównywać sondaże prezydenckie czy na bieżąco śledzić informacje na temat budzącej zainteresowanie gwiazdy lub firmy – mówi Artur Banach prezes firmy NetSprint.pl. – Trzeba jednak pamiętać, że sekcja ta jest ciągle w fazie testów i dlatego wdrożyliśmy ją w chwili obecnej w wersji beta. Zakładkę stale udoskonalamy i poszukujemy kolejnych partnerów, którzy są zainteresowani udostępnieniem Internautom swoich zasobów.

W następnych tygodniach spółka planuje wdrożenia kolejnych funkcjonalności wyszukiwarki. – Nowe udogodnienia mają na celu zapewnienie wszystkim użytkownikom możliwości intuicyjnego i szybkiego znalezienia wszelkiego rodzaju informacji w sieci Internet, zgodnie z naszym hasłem ‘Najwięcej dobrych stron’ – kontynuuje Artur Banach.

Przypomnijmy, że Internauci korzystający z wyszukiwarki NetSprint.pl mieli dotychczas możliwość przeszukiwania ponad 67 milionów zaindeksowanych polskich stron www, ponad 5 milionów grafik pochodzących z indeksu wyszukiwarki, bazy ponad 80 tysięcy kompleksowo opracowanych haseł encyklopedycznych oraz słowników języka polskiego, ortograficznego i słownika wyrazów obcych PWN bazy pięciu słowników językowych dostarczanej przez serwis Ling.pl.

http://netsprint.pl/news

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry