Wzmacniacz lampowy do iPoda – iSource dla audiofilów

Firma iSource S.A., wyłączny dystrybutor sprzętu marki Apple w Polsce, wprowadziła na rynek wzmacniacz lampowy do iPoda. Music Cocoon MC4 to produkt uznanej w środowisku audiofilskim firmy Roth Audio, a jednocześnie pierwszy wzmacniacz z wbudowaną stacją dokującą do iPoda.

Music Cocoon MC4 jest pierwszym hybrydowym wzmacniaczem lampowym, zaprojektowanym specjalnie do iPoda, w którym zadbano o każdy szczegół. Wzmacniacz wykonano z metalu i przezroczystej pleksi, pod którą ukryte są  lampy próżniowe, wytwarzające w czasie pracy czerwoną poświatę. Dzięki temu użytkownicy tego zestawu będą mogli cieszyć się nie tylko ciepłym, lampowym dźwiękiem, ale też wspaniałym widokiem, który zwłaszcza w zaciemnionym pomieszczeniu sprawiał będzie niepowtarzalne wrażenie. – MC4 to propozycja dla osób, które lubią mocne i jednocześnie ciepłe dźwięki. Zbudowany został w oparciu o audiofilskie pryncypia, gwarantujące jeszcze lepszą jakość odtwarzanej muzyki – mówi Paweł Martyniuk, Product Manager w firmie iSource S.A. będącej wyłącznym dystrybutorem firmy Apple w Polsce.
lampa
MC4 wyposażony jest w pilot, którym można sterować nie tylko samym wzmacniaczem, ale też wszystkimi funkcjami samego iPoda. Dzięki temu obsługa tego zestawu będzie jeszcze bardziej przyjemna i prosta.

kolumn1Ujściem dla dźwięków generowanych przez MC 4 jest seria kolumn OLi. Firma Roth, która jest ich producentem, postawiła sobie jeden cel – chęć stworzenia wyjątkowych systemów audio, które będą nie tylko na wysokim poziomie pod względem jakości wytwarzanego dźwięku, ale też designu. Czarna obudowa i lakierowane wykończenie kolumn Oli sprawiają, że wyglądają one niezwykle elegancko. Głównym atutem tej serii jest jednak całkiem nowe brzmienie. Obudowa głośników zawiera specjalny materiał DALTech, który absorbuje rezonansyi ogranicza odbicia dźwięku.

OLi 1 to niewielkie bo 20-centymetrowe, dwudrożne kolumny, wyposażone w 4calowe głośniki o maksymalnej mocy 100Watt. Z kolei OLi 2 są nieco wyższe i posiadają większe pasmo przenoszenia.

Zestaw złożony z Music Cocoona MC4 oraz kolumn OLi 1 został doceniony przez testerów magazynu What HI-Fi, którzy przyznali mu w swoich ocenach najwyższą notę – pięć gwiazdek.

Produkt jest już dostępny u autoryzowanych partnerów iSource.

Sugerowana cena:

Music Cocoon MC4 + OLi 1: 1899 zł brutto
Music Coccon MC4 + OLi 2: 1950 zł brutto

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry