X Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

W dn. 24-25 marca 2010 r., w hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się X jubileuszowa edycja „Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów”. Jest to cykliczne spotkanie branży telekomunikacyjnej i mediów, które na stałe wpisało się w kalendarz największych konferencji organizowanych w Polsce.

Patronat Honorowy nad Sympozjum objęli: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Radę Radiofonii i Telewizji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności, Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej oraz Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji. Patronem medialnym wydarzenia jest również redakcja e-biznes.pl.

W ostatniej dekadzie Sympozjum stało się neutralną platformą do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat rozwoju rynku telekomunikacyjnego i mediów zarówno na poziomie polskim, jak i regionu CEE. Co roku gromadzi kilkuset znamienitych gości reprezentujących całą branżę. W tegorocznej edycji swoje wystąpienia potwierdzili m.in.: Prezes UKE Pani Anna Streżyńska, Prezes Grupy TP Maciej Witucki, Dyrektor Generalny PTC Klaus Hartmann, Prezes P4 Jorgan Bang-Jensen oraz goście zagraniczni Jorgen Abild Anderson z IT-og Telestyrelsen oraz Jean-Philippe Plantevin – Wiceprezes SagemCom.

Sympozjum towarzyszy uroczysta Wielka Gala Złotych Anten, w trakcie której, po raz dwunasty, Kapituła Konkursu Złotych Anten uhonoruje Złotymi Antenami najlepszego managera, człowieka roku, firmę, a także produkty i usługi telekomunikacyjne.

W czasie tegorocznej edycji po raz pierwszy zostaną również przyznane Kryształowe Anteny Świata Mediów za osiągnięcia w branży mediów w minionym roku.

Wśród najważniejszych zagadnień poruszanych na Sympozjum znajdują się:

  • Zmiany na rynku telekomunikacyjnym i mediów – gdzie jesteśmy i gdzie będziemy za 3 i 5 lat?
  • Pakiet telekomunikacyjny – główne założenia i konsekwencje dla rynku;
  • Skutki implementacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych dla operatorów;
  • Potencjał rynkowy LTE;
  • Przyszłość telewizji cyfrowej w Polsce;
  • Główne dylematy związane z implementacją dyrektywy audiowizualnej.

Więcej informacji na stronie internetowej organizatora: www.mmcpolska.pl.

Kontakt:
Aneta Piekarz
[email protected]
Tel. 22 379 29 18

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top