Xbox LIVE rusza dziś w Polsce

Xbox LIVE, jedna z najpopularniejszych na świecie usług sieciowych dla graczy startuje w Polsce. Za pomocą konsoli Xbox 360 i szerokopasmowego łącza internetowego każdy może dołączyć do Xbox LIVE za darmo.

Dzięki bezpłatnemu członkostwu gracze są w stanie stworzyć swój profil z własnym tagiem oraz awatarem, a także uzyskać dostęp do Rynku gier Xbox LIVE i darmowych wersji demonstracyjnych zbliżających się hitów. Złoty abonament Xbox LIVE pozwala na rywalizację w sieci ze znajomymi oraz z graczami z całego świata. Umożliwia również wcześniejszy dostęp do cyfrowej zawartości rynku Xbox LIVE i promocji z nim związanych.

Xbox LIVE rusza dziś w Polsce 1

Dzięki sensorowi Kinect dla Xbox 360, można prowadzić rozmowy wideo na ekranie telewizora za pośrednictwem usługi Wideo Kinect (wymaga to złotego abonamentu Xbox LIVE). Wideo Kinect jest usługą łatwą i intuicyjną w użyciu, nie potrzeba do niej dodatkowych kontrolerów czy zestawów słuchawkowych, a wybór rozmówcy dokonuje się dzięki wskazaniom ręki.

By uczcić wprowadzenie Xbox LIVE przygotowano specjalny gadżet dla polskich awatarów – hełm husarza.  Jeśli doładujesz swoje konto złotym abonamentem usługi  Xbox LIVE  do 11 stycznia 2011 r. otrzymasz w prezencie hełm husarza.
Xbox LIVE rusza dziś w Polsce 2

Posiadaczom kont Xbox LIVE zarejestrowanych w innych krajach umożliwiona będzie migracja kont do usługi Xbox LIVE w Polsce i zatrzymanie ich dotychczasowych profili, wyniku Gamerscore, osiągnięć, zgromadzonych punktów Microsoft Points oraz czasu wykupionej dotychczas subskrypcji.  Ci gracze, którzy będą przenosić się do lokalnej usługi zachowają także wszelką ściągniętą do tej pory cyfrową zawartość zgromadzoną na dyskach twardych jak akcesoria dla awatara, gry Xbox LIVE Arcade oraz dodatki do gier.

Rusza także promocja skierowana do graczy posiadających konto na Xbox LIVE przypisane do innego kraju. Członkowie Xbox LIVE, którzy posiadają konto zarejestrowane przed dniem 10 listopada 2010 r., otrzymają do 1600 Microsoft Points z chwilą przeniesienia swojego konta do Polski. Oferta ważna jest  do dnia 10 stycznia 2011 r. Kwota 1600 MSP zostanie przyznana osobom posiadającym zagraniczne konto w usłudze Xbox LIVE, które kiedykolwiek wcześniej dokonały zakupów poprzez rynek Xbox LIVE. Osoby posiadające konto, które jednak nigdy nie korzystały z zakupów poprzez rynek Xbox LIVE,  otrzymają kwotę 800 MSP.

Niestety, w tej chwili system migracji kont dostępny poprzez witrynę Xbox.com nie funkcjonuje prawidłowo. Trwają prace nad usunięciem usterki, wszyscy zainteresowani mają zostać poinformowani o dokonanej naprawie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry