Xbox LIVE za darmo na weekend

W najbliższy weekend Microsoft udostępni za darmo swoje rozrywkowe aplikacje w ramach usługi Xbox LIVE.

Nowe dodatki w Xbox LIVE będą dostępne bez dodatkowych opłat od godziny 13:00 20 kwietnia do godz. 13:00 23 kwietnia. Aby skorzystać z promocji należy posiadać konsolę Xbox 360, szerokopasmowe połączenie internetowe oraz bezpłatne konto Xbox Live.

Xbox LIVE za darmo na weekend 1

Aby zobaczyć wszystkie funkcje odblokowane podczas darmowego weekendu Xbox LIVE, przejdź do pulpitu Dashboard serwisu Xbox LIVE między 20 a 23 kwietnia 2012 roku. Xbox zastrzega sobie prawo do usunięcia w każdym momencie dowolnych pozycji z listy funkcji odblokowywanych podczas darmowego weekendu Xbox LIVE – informuje Microsoft.

Promocja skierowana jest do osób, które nie korzystają z płatnych opcji dostępnych w ramach platformy LIVE i złotego pakietu dostępowego. W zależności od regionu zamieszkania posiadacze Xboxa będą mogli sprawdzić takie dodatki jak Hulu Plus czy Netflix.

Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry