Xbox LIVE za darmo na weekend

Opublikowano: 18 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W najbliższy weekend Microsoft udostępni za darmo swoje rozrywkowe aplikacje w ramach usługi Xbox LIVE.

Nowe dodatki w Xbox LIVE będą dostępne bez dodatkowych opłat od godziny 13:00 20 kwietnia do godz. 13:00 23 kwietnia. Aby skorzystać z promocji należy posiadać konsolę Xbox 360, szerokopasmowe połączenie internetowe oraz bezpłatne konto Xbox Live.

Xbox LIVE za darmo na weekend 1

Aby zobaczyć wszystkie funkcje odblokowane podczas darmowego weekendu Xbox LIVE, przejdź do pulpitu Dashboard serwisu Xbox LIVE między 20 a 23 kwietnia 2012 roku. Xbox zastrzega sobie prawo do usunięcia w każdym momencie dowolnych pozycji z listy funkcji odblokowywanych podczas darmowego weekendu Xbox LIVE – informuje Microsoft.

Promocja skierowana jest do osób, które nie korzystają z płatnych opcji dostępnych w ramach platformy LIVE i złotego pakietu dostępowego. W zależności od regionu zamieszkania posiadacze Xboxa będą mogli sprawdzić takie dodatki jak Hulu Plus czy Netflix.

Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Dawid ZarazińskiXbox LIVE za darmo na weekend

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.