XIII Forum informatyki w administracji i instytucjach publicznych

Opublikowano: 5 października 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , ,

Od sześciu lat, dwa razy do roku, Centrum Promocji Informatyki pod auspicjami Klubu e-Administracja organizuje cykliczne spotkania administracji publicznej i przedstawicieli firm teleinformatycznych pod nazwą „Forum informatyki w administracji i instytucjach publicznych”. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniach 21-22 października 2009 r., a będzie to już XIII edycja.

Cykl ten, w każdej z edycji organizowany jest w różnych lokalizacjach. Tym razem organizatorzy zapraszają do hotelu „Król Kazimierz” w Kazimierzu Dolnym, gdzie uczestnicy spotkania będą mieli okazję wziąć udział w obradach, zapoznać się z istniejącymi na rynku rozwiązaniami firm teleinformatycznych oraz prowadzić dyskusje kuluarowe.

Najbliższa edycja Forum poświęcona będzie zagadnieniom: sieci komunikacji elektronicznej, trendom technologicznym teleinformatyki oraz nowym regulacjom prawnym w e-administracji.

Forum adresowane jest do osób odpowiedzialnych za informatyzację administracji (na poziomie decyzyjnym) oraz wiodących informatyków nadzorujących lub realizujących projekty systemów informacyjnych administracji.

Termin: 21-22 października 2009 r. (środa-czwartek)
Miejsce: Hotel „Król Kazimierz”, Kazimierz Dolny nad Wisłą

Więcej informacji pod tym adresem.

Dawid ZarazińskiXIII Forum informatyki w administracji i instytucjach publicznych

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.