Yahoo! rozdaje smartfony swoim pracownikom

Marissa Mayer, która w lipcu objęła stanowisko szefowej Yahoo!, obiecała wszystkim pracownikom darmowe smartfony. Pod warunkiem, że nie będą to telefony marki BlackBerry.

Yahoo! logo„Smart Phones, Smart Fun!” to nazwa inicjatywy Yahoo!, która pracownikom firmy ma zapewnić dostęp do darmowego telefonu. Wewnętrzna notatka w tej sprawie przedostała się do prasy.

Chcielibyśmy by nasi pracownicy mieli podobne urządzenia jak nasi użytkownicy, byśmy mogli myśleć i pracować podobnie jak większość naszych użytkowników – napisała Mayer.

Jak donosi Business Insider, pracownicy Yahoo! będą mogli wybrać dla siebie nowego smartfona. Taka „niespodzianka” połączona jest z decyzją o zaprzestaniu korzystania z telefonów BlackBerry, które tradycyjnie były używane jako narzędzia biznesowe. Czasy się jednak zmieniły i osoby zatrudnione w Yahoo! będą mogli wybrać takie słuchawki jak: iPhone 5, Nokia Lumia 920, Samsung Galaxy S3, HTC One X lub HTC EVO 4G LTE. Z pewnością dla RIM, producenta BlackBerry to ogromna porażka biznesowa i prestiżowa, przykra w kontekście problemów finansowych firmy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top