YouTube: napisy w filmach w sześciu nowych językach

Serwis YouTube udostępnił możliwość włączenia napisów w sześciu nowych językach europejskich. Tym samym ilość obsługiwanych języków wzrosła do dziesięciu.

YouTube: napisy w filmach w sześciu nowych językach 1Wśród nowych języków, które mogą być wyświetlane w filmach umieszczonych w serwisie YouTube, znajdują się: niemiecki, włoski, francuski, portugalski, rosyjski oraz holenderski.

Projekt oryginalnych napisów w filmach udostępnianych poprzez YouTube zainicjowany został w 2009 roku językiem angielskim. Z czasem pojawiły się trzy kolejne języki: japoński, koreański i hiszpański. Aktualnie napisy mogą być wyświetlane w 200 mln filmów.

Funkcjonalność, którą udostępnia YouTube jest szczególnie przydatna w przypadkach, kiedy osoba oglądająca film jest głucha, niedosłysząca lub uczy się danego języka.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry