Z brzdącem do pracy?

Coraz więcej firm nie zastanawia się już nad tym, czy ułatwiać swoim pracownikom opiekę nad dziećmi, ale jak to robić. Przyzakładowe przedszkole może być jednym z podjętych działań, choć bardzo kosztownym. Takie przedszkole powstało we wrześniu 2007 r. dla dzieci pracowników Grupy TVN.
Właściciel kompleksu biurowców przy Domaniewskiej planuje utworzyć prywatne przedszkole dla dzieci pracowników firm, mających tam swoje siedziby. Już teraz wiadomo, że na planowanych początkowo 40 miejsc jest lista kilkuset chętnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na prelekcję „Przedszkola przyzakładowe – czy warto je zakładać? Korzyści i zagrożenia dla pracodawcy i pracownika ” podczas Międzynarodowego Kongresu Kadry, który odbędzie się w listopadzie 2008 roku w hotelu Hilton w Warszawie.

Wystąpienie ma odpowiedzieć na pytanie, czy warto podjąć się takiego przedsięwzięcia. Przedstawimy przepisy prawne i informacje organizacyjne (od czego zacząć, jakie są wąskie gardła, kto powinien w tym uczestniczyć, jakie są warunki powodzenia, czym kierować się przy wyborze miejsca i programu wychowawczego itd.). Przywołamy także wyniki różnych badań, które wskazują na to, że wsparcie firmy w zachowaniu równowagi w życiu jest coraz bardziej przez pracowników oczekiwane.

http://hrcongress.nf.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry