Z GoldenLine do zarządu TransmisjeOnline

Marcin Pytel, jeden z twórców sukcesu portalu GoldenLine, wszedł z początkiem lutego 2009 r. do zarządu TransmisjeOnline.

Marcin Pytel, jako członek zarządu i Dyrektor Sprzedaży w GoldenLine, przez dwa lata był współodpowiedzialny za strategię i rozwój działu sprzedaży największego w Polsce serwisu społecznościowego dla profesjonalistów. Odpowiadał również za rozwój portfolio produktów. W lutym 2009 roku GoldenLine posiadało ponad 450 tyś. zarejestrowanych użytkowników, którzy posiadają swój profil zawodowy.

Rozwój transmisji na żywo w Internecie to ambitny, nowy projekt inwestycyjny dla Marcina Pytla, z którym spółka wiąże duże nadzieje – „Marcin prowadząc w przeszłości kolejne projekty internetowe zdobył unikalne i zarazem cenne dla nas doświadczenie w rozwoju biznesu internetowego, przeznaczonego dla sektora B2B. Udowodnił, że firma na poziomie start-up może w szybkim tempie wygenerować znaczące przychody i osiągnąć wysoką wartość, tak jak było to w przypadku GoldenLine. To w głównej mierze zdecydowało, że inwestorem w naszej firmie został Marcin Pytel”. – mówi Szymon Pawlica, prezes zarządu TransmisjeOnline.pl.

Marcin Pytel jest aktywnym inwestorem i doświadczonym managerem. Inwestuje w starannie dobrane spółki, jednocześnie zawsze osobiście angażując się w ich rozwój. Jego celem jest systematyczne poszerzanie portfolio spółek, w których jest udziałowcem. Obecnie jest współwłaścicielem GoldenLine oraz firmy TransmisjeOnline, inwestuje także w kolejne projekty, które są obecnie w fazie wczesnego start-upu.

Marcin Pytel jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na wydziale Zarządzania.  Prywatnie interesuje się turystyką motocyklową, uprawia także narciarstwo i kolarstwo.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top