Z Internetem na ryby

Opublikowano: 22 marca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja interaktywna isens przygotowała dla Normark Polska, czołowego dystrybutora sprzętu wędkarskiego i motorowodnego nowy serwis internetowy.

Z uwagi na międzynarodową działalność firmy Normark strona została stworzona w oparciu o system CMS. Rozległa regionalna działalność firmy Normark, której filie znajdują się na terenie Polski, Rosji, Czech, Ukrainy, Litwy, Estonii i Łotwy zdecydowała o tym, że serwis internetowy został przystosowany dla wszystkich siedmiu wersji językowych. Dzięki rozbudowanemu systemowi CMS administratorzy serwisów www mogą w bardzo prosty i intuicyjny sposób zarządzać treścią i zawartością poszczególnych stron.

– Bardzo długo nie mogliśmy zdecydować się, aby założyć własną stronę internetową.Momentem przełomowym było spotkanie z przedstawicielami grupy isens. Elegancka forma, nowoczesne pomysły, profesjonalizm i niesamowity optymizm, energia tych ludzi sprawiły, że nie tylko poprosiliśmy o stworzenie strony internetowej dla nas, czyli polskiej filii NORMARKu, ale także dla pozostałych sześciu oddziałów na Litwie, Łotwie, Ukrainie,

w Czechach, Estonii i Rosji – mówi Joanna Piątkowska dyrektor ds. PR z Normark Polska.

http://www.normark.pl

http://www.isens.pl

Hanna LaskowskaZ Internetem na ryby

Podziel się!

O autorze

hania