Z Onet.pl do Epuls

Firma Pixelate Ventures, właściciel serwisu społecznościowego Epuls, ma nowego dyrektora zarządzającego. Został nim Łukasz Mentel, który wcześniej był dyrektorem ds. rozwoju w największym polskim portalu Onet.pl.
Nowy dyrektor ma wnieść do spółki doświadczenie w obszarze zarządzania i Internetu oraz pomóc firmie w dynamicznym rozwoju na polskim i zagranicznym rynku. Firma Pixelate Ventures, której jednym z udziałowców został na początku roku niemiecki fundusz inwestycyjny Holtzbrinck Venturesm, przygotowuje szereg nowych projektów internetowych. Łukasz Mentel ma bezpośrednio nadzorować prace nad nimi i wprowadzenie ich na rynek.

„Cieszę się, że Łukasz chciał wzmocnić nasz zespół. Bardzo cenię jego umiejętności i wiedzę. Doświadczenie Łukasza pozwoli nam z całą pewnością zbudować silną pozycję na polskim rynku” – powiedział Grzegorz Gorczyca, prezes spółki i główny jej właściciel.

Łukasz Mentel pracował w portalu Onet.pl od 2001. Jako dyrektor ds. rozwoju odpowiadał za kompleksową realizację największych projektów portalu, takich jak komunikator Zumi.pl czy OnetKonekt. Zbudował w Onet.pl dział telekomunikacyjny i nadzorował powstanie najważniejszych serwisów. Wcześniej pracował między innymi w firmach Arthur Andersen oraz PTC Era.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry