Zaawansowane usługi FreecoNet testuj za darmo

Wszystkie usługi dodane FreecoNet można przez miesiąc poddawać bezpłatnym i nieograniczonym testom.
Do wyboru z oferty FreecoNet jest wiele zaawansowanych i unikatowych na polskim rynku usług dodanych. Są one przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Najciekawsze z nich to system IVR i CallCenter, które powstały przy wykorzystaniu technologii syntezy mowy. Testując te rozwiązania, każdy nowy i obecny użytkownik FreecoNet może stworzyć oryginalne powitanie w swoim telefonie. Natomiast firmy przyłączone do FreecoNet mogą sprawdzić, jak w praktyce funkcjonuje system przekierowań połączeń, czy ich kolejkowania.

„Innowacyjność naszych usług, które są oparte o technologię syntezy mowy, użytkownicy FreecoNet z reguły najbardziej doceniają w momencie tworzenia komunikatów, odsłuchiwanych potem przez dzwoniące osoby. Żeby stworzyć taki komunikat, wystarczy tylko wpisać z klawiatury komputera w panelu użytkownika FreecoNet pożądany tekst, który zostanie przetworzony przez syntezator mowy. Do wyboru są głosy męskie i żeńskie – zarówno w języku polskim jak i angielskim” – mówi Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet.

Dla zaawansowanych użytkowników przeznaczona jest usługa „Aplikacja”, która umożliwia wzbogacenie dowolnego systemu informatycznego (np. sklepu internetowego, CRM) o funkcjonalność automatycznej informacji telefonicznej. Usługa integruje się z zewnętrznym systemem przy pomocy technologii WebService i umożliwia automatyczną obsługę dzwoniącej do nas osoby. Komunikaty głosowe generowane są przez syntezator mowy.

Za darmo testować można również inne, ciekawe rozwiązania FreecoNet. Do takich należy usługa Dial-In, która pozwala na wdzwanianie się do systemu FreecoNet (np. z komórki), a następnie wykonywanie połączeń za darmo lub wg stawek operatorów TelAreny. Usługa ta może wykorzystywać funkcjonalność Callback (zwrotnego oddzwaniania) i jest przy tym bezpieczna, dzięki modułowi autoryzacji. Proces autoryzacji może się odbywać przez wprowadzenie numeru PIN albo przez rozpoznanie numeru telefonu (CLIP). Użytkownicy FreecoNet mogą też za darmo sprawdzać działanie usługi fax2email, pozwalającej na otrzymywanie wszystkich faksów na własną skrzynkę email.

„Oferta usług dodanych FreecoNet jest obecnie największa na rynku. Promocja ma na celu uświadomienie wszystkim korzyści płynących z zastosowania tych rozwiązań. Miesięczny okres promocyjny liczony jest od momentu dodania pierwszej usługi, a więcej informacji można znaleźć na witrynie FreecoNet (http://www.freeconet.pl/pl/sub/promocje.html)” – dodaje Jan Wyrwiński.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry