Zacznij.biz – pomysły biznes można zgłaszać do końca stycznia

Opublikowano: 8 stycznia 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , ,

Do końca stycznia trwa nabór projektów do trzeciej edycji konkursu Zacznij.biz, realizowanego przez PKPP Lewiatan i sieć Aniołów Biznesu – Lewiatan Business Angels. Patronem konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

zacznij.bizUdział w konkursie mogą wziąć właściciele mikro i małych przedsiębiorstw z sektora High Tech, o dużym potencjale wzrostu, które generują już przychody z działalności i poszukują kapitału do sfinansowania dalszego wzrostu i ekspansji na rynku; pracownicy naukowi, doktoranci oraz studenci kierunków technicznych, którzy opracowali innowacyjny projekt i chcą przekształcić go w przedsięwzięcie biznesowe przy wsparciu finansowym i merytorycznym inwestorów prywatnych; pomysłodawcy z projektami z branży ICT, posiadających globalny potencjał rozwoju oraz poszukujących kapitału na sfinansowanie projektu (przygotowanie, rozpoczęcie, rozwój).

Uczestnictwo w konkursie ma być szansą na wzbudzenie zainteresowania swoimi projektami potencjalnych inwestorów, jak również możliwość pozyskania środków na rozwój i wdrożenie nowych technologii. Uczestnicy będą mogli także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, które pomóc mają w opracowaniu biznesplanu oraz w zdobyciu umiejętności przydatnych w skutecznej prezentacji pomysłu inwestorowi.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.zacznij.biz.pl.

Dawid ZarazińskiZacznij.biz – pomysły biznes można zgłaszać do końca stycznia

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.