Zadowoleni z Crowley'a

Opublikowano: 6 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Badanie zrealizowała firma ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku, objeło ono 95,4% klientów sieci DATASTAR. Aż 87% respondentów zadeklarowało, że w przypadku ponownego wyboru operatora zdecydowaliby się właśnie na sieć DATASTAR. Badani wskazali także nowe usługi, które pownien oferować operator telekomunikacyjny. Należy do nich m. in. VoIP, która już w drugim kwartale znajdzie się w ofercie DATASTAR.

Prawie połowa Klientów zdecydowała się na wybór DATASTAR ze względu na wysoką jakość łączy, a jedna trzecia przy swoim wyborze kierowała się ceną (32,97%). Respondenci wskazywali na dobrą renomę Crowley Data Poland – co trzeci Klient dowiedział się o marce DATASTAR od współpracownika lub znajomego. Podkreślali też sprawne funkcjonowania działu sprzedaży- 30,8% respondentów dowiedziało się o usługach Crowley Data Poland od przedstawiciela firmy.
Badani wskazali także, że najbardziej cenią sobie u operatora telekomunikacyjnego:

Zdecydowana większość respondentów wyraziła zadowolenie ze świadczonych przez DATASTAR usług. Opierając się o sugestie Klientów DATASTAR będzie wdrażać systematyczne ulepszenia. Już w najbliższym czasie Biuro Obsługi Abonenta będzie dostępne przez 24 godziny na dobę, a pracownicy przejdą dodatkowe szkolenia i zostaną wyposażeni w narzędzia, które usprawnią kontakt z Klientami. Wprowadzona ostatnio Gwarancja Jakości Usług SLA ma na celu szybsze i skuteczniejsze reagowanie problemy Klientów i usuwanie awarii. Usprawniona zostanie także jakość obsługi oraz szybkość instalacji.

Jednym z istotnych elementów badania było zidentyfikowanie zainteresowania usługami, które DATASTAR zamierza wprowadzić. Największe zainteresowanie wykazano usługą Voice over IP (VoIP), którą wskazało ponad 30% Klientów. Dlatego już w drugim kwartale 2002 roku DATASTAR planuje udostępnienie tej usługę.

http://www.datastar.pl

Sylwester KozakZadowoleni z Crowley'a

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.