Zaduszki z AutoMapą

Co roku Polacy wyruszają w drogę na cmentarze. Jest to wyjątkowy okres, zarówno pod względem ruchu na drogach jak i wzmożonych kontroli policyjnych. Brak znajomości dróg alternatywnych powoduje, iż kierowcy stoją w korkach lub błądzą próbując korki ominąć. Dzięki AutoMapie można temu zapobiec.
Święto Zmarłych to okres, w którym polskie drogi stają się wyjątkowo zatłoczone i niebezpieczne. AutoMapa umożliwia uniknięcie wielu kłopotliwych lub wręcz groźnych sytuacji poprzez wskazanie alternatywnej trasy. Dzięki precyzyjnym informacjom i odpowiednim objazdom kierowcy unikają korków i błądzenia, oszczędzając tym samym czas, nerwy i pieniądze. AutoMapa ułatwia kierowcom poruszanie się po kraju i oferuje użytkownikom pełne pokrycie wszystkich dróg w Polsce, czyli pół miliona km dróg wszystkich kategorii. System zawiera również dokładne plany nawigacyjne już 865 spośród wszystkich 889 miast w naszym kraju.

Wystarczy, że do systemu wprowadzimy blokady dróg i objazdy, a AutoMapa wskaże alternatywną drogę dojazdu. Wzmożony ruch często uniemożliwia dotarcie na czas. Wypadki, złe warunki pogodowe często występujące o tej porze roku a czasem również brawura lub zmęczenie powodują, że zmiast w gronie bliskich spędzamy czas w wielogodzinnych korkach.
– Dlatego warto dokładnie zaplanować całą trasę i wybrać właściwe drogi dojazdowe. Ale plan podróży może łatwo lec w gruzach jeśli na przykład na trasie zdarzy się wypadek. Wtedy kierowcy często szukają innych dróg, aby dotrzeć do celu i tego rodzaju system może okazać się niezastąpiony –  mówi Pan Marcin Szyndler, pracownik Wydziału Prasowego Komendy Głównej Policji w Warszawie. – Co więcej, większość cmentarzy znajduje się przy drogach pobocznych, które w ciągu roku nie cieszą się aż taką popularnością, ale za to w tych właśnie dniach ruch na nich jest wzmożony. Rola tego systemu jest istotna w przypadku jakichkolwiek zmian w ruchu w okolicach cmentarzy – dodaje.

www.automapa.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry