Zainteresowanie akcjami One-2-One

Zakończyły się zapisy na akcje One-2-One S.A., popyt na akcje był tak duży, że redukcje zapisów sięgnęły aż do 98 %. Spółka oferowała 1 milion 300 tys. akcji po cenie 10 zł – inwestorzy chcieli kupić ponad 37 milionów akcji.
Redukcje dla inwestorów, którzy zapisali się na akcje w trakcie book-buildingu (tworzenia księgi popytu) sięgnęły 96,15 %, dla inwestorów, którzy nie skorzystali z book-buildingu aż 98,07%). Zapisy przyjmowane były przez dom maklerski IDM S.A. od 4 do 8 sierpnia.

Tak duże zainteresowanie wśród inwestorów jest dla nas sygnałem, że wiele osób doceniło konsekwentnie realizowany przez nas plan rozwoju oraz dobre perspektywy branży. Dołożymy wszelkich starań aby zaufanie, którym obdarzyli nas inwestorzy, przełożyło się na długofalowe wzrosty wartości akcji. – mówi Tomasz Długiewicz prezes One-2-One S.A.

Kapitał pozyskany z giełdy zostanie w większości przeznaczony na stworzenie grupy zajmującej się mobile marketingiem w Europie Środkowo Wschodniej oraz realizację wewnętrznych projektów spółki.

Jeszcze w tym roku chcemy zrealizować przynajmniej jedną akwizycję zagraniczną, firmy o modelu biznesowym podobnym do One-2-One. – dodaje prezes Długiewicz.

www.one-2-one.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top