Zakończono pierwszy etap wdrożenia w Firmie ROLESKI

Opublikowano: 5 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

1 lutego 2002 roku zakończono pierwszy etap wdrożenia Systemu21 w Firmie Roleski. Od 1 stycznia uruchomione zostały Finanse, zaś od 1 lutego Sprzedaż i Dystrybucja.

Kolejne etapy zostały rozłożone na cały 2002 rok, a wdrożenie obejmie wszystkie obszary przedsiębiorstwa od finansów przez dystrybucję po produkcję. Wdrożone zostaną także:
ˇ narzędzie do prowadzenie analiz – Active Reporter oraz
ˇ rozwiązanie do handlu w internecie – e-commerce21

Kontrakt na wdrożenie pakietu oprogramowania podpisano pod koniec listopada 2001.

System21, kompletne i stabilne rozwiązanie klasy ERP, zapewnia firmom szeroką i aktualną wiedzę o przedsiębiorstwie i procesach w nim zachodzących. Jest w pełni zintegrowany, wielomodułowy, przeznaczony do obsługi dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych. Obsługuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa: od finansów, przez obsługę klienta i logistykę, po produkcję. Jest wielowalutowy i wielojęzyczny. Oferowany w Polsce System21 jest całkowicie spolonizowany, w pełni respektuje przepisy polskiego prawa (ustawa o rachunkowości, przepisy VAT itp.).

http://www.roleski.pl

Sylwester KozakZakończono pierwszy etap wdrożenia w Firmie ROLESKI

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.