Zakończyły się VII Internetowe Targi Pracy

26 października zakończyły się VII Internetowe Targi Pracy, organizowane przez GazetaPraca.pl. W ciągu ośmiu dni targów 112 pracodawców z całej Polski zaprezentowało swoje oferty, opublikowano ponad 2000 ogłoszeń rekrutacyjnych, odbyła się również specjalna Debata HR poświęcona metodom motywowania pracowników.

W siódmej edycji Internetowych Targów Pracy wzięło udział 112 pracodawców, którzy przez osiem dni prezentowali swoje oferty, informowali o swoich firmach oraz rozmawiali z uczestnikami targów na specjalnych czatach. W czasie targów pojawiło się ponad 2000 ogłoszeń rekrutacyjnych.

W Internetowych Targach Pracy organizowanych przez GazetaPraca.pl uczestniczyło ponad 370 000 internautów, którzy wykonali ponad 1,7 miliona odsłon. Internauci uczestniczyli w czatach z pracodawcami, brali aktywny udział w organizowanych przez GazetaPraca.pl konkursach. Sporym zainteresowaniem cieszyła się również Debata HR dotycząca pozapłacowych metod motywowania pracowników w okresie spowolnienia gospodarczego, którą transmitowano na żywo na platformie targowej www.TargiPracy.Gazeta.pl.

GazetaPraca.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry