Zapraszamy na MeetDomainers!

Opublikowano: 18 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kilka dni temu ruszyła oficjalna strona MeetDomainters (http://meetdomainers.eu), jednego z najważniejszych polskich spotkań domenowych, które odbędzie się w dniach 25-27 września w warszawskim Hotelu Marriott.Zapraszamy na MeetDomainers! 1

Obrazek 1Tegoroczne spotkanie ma skupiać się na aspektach związanych z prawem domen oraz prawami autorskimi w internecie. Drugi dzień poświęcony zostanie tematom dotyczącym zarabiania na ruchu generowanym przez domeny oraz zagadnieniom web developmentu.

W piątek, 25 września odbędzie się również aukcja domen na żywo, współorganizowana z AfterMarket.pl. Listę nazw zgłoszonych do tej pory można znaleźć pod tym adresem.

Ceny udziału w MeetDomainers:

  • Early bird: 600 PLN netto (732 PLN z VAT) do 21 sierpnia 2009
  • Preferred: 700 PLN netto (854 PLN z VAT) do 31 sierpnia 2009
  • Standard: 900 PLN netto (1098 PLN z VAT) do 15 września 2009
  • Late: 1000 PLN netto (1220 PLN z VAT) do 21 września 2009

Szczegóły i możliwość rejestracji znaleźć można pod tym adresem. MeetDomainers ma również swoje konto na Twitterze i Facebooku.

Patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia jest serwis AZnews.pl.

Dawid ZarazińskiZapraszamy na MeetDomainers!

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.