Zapraszamy na Netcamp o technologiach mobilnych

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek, 25 września, o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem tematem będą technologie mobilne. Będzie o skalowalności i optymalizacji aplikacji oraz działaniu inteligentnych systemów nawigacji. 

Uczestnicy spotkania mogą liczyć na ciekawe wystąpienia:

1. Jak obsłużyć 100 tys. użytkowników? Skalowalność i optymalizacja rozwiązań serwerowych – Piotr Górzyński, REC Global

netcamp_logoZ jakimi problemami zmagają się programiści rozwiązań serwerowych obsługujących m.in. aplikacje mobilne? Czym właściwie jest skalowalność? I jakie niesie za sobą koszty? Gdzie szukać sposobów na poprawę wydajności i ile można zyskać na optymalizacji po stronie serwera i klienta?

 2. Jak inteligentny system nawigacji wykorzystuje dane o ruchu drogowym? – Maciej Chmielowski, Mobica

Wykorzystanie informacji o ruchu drogowym we współczesnych inteligentnych systemach nawigacyjnych staje się standardem. Oprócz wizualizacji takich danych na mapie systemy te potrafią również korygować trasy tak by prowadzić użytkowników do celu w optymalnym czasie. W jaki sposób takie dane docierają do systemów nawigacyjnych? Skąd pochodzą? Jakie inne możliwości daje nam gromadzenie takich informacji? 

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym sponsorem spotkania jest firma REC Global, partnerem została Mobica a mecenasem jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja. Planowana jest również transmisja online ze spotkania na kanale YouTube Netcampa, gdzie dostępne są też inspirujące nagrania z poprzednich wydarzeń.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry