Zapraszamy na Netcamp o technologiach mobilnych

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek, 25 września, o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem tematem będą technologie mobilne. Będzie o skalowalności i optymalizacji aplikacji oraz działaniu inteligentnych systemów nawigacji. 

Uczestnicy spotkania mogą liczyć na ciekawe wystąpienia:

1. Jak obsłużyć 100 tys. użytkowników? Skalowalność i optymalizacja rozwiązań serwerowych – Piotr Górzyński, REC Global

netcamp_logoZ jakimi problemami zmagają się programiści rozwiązań serwerowych obsługujących m.in. aplikacje mobilne? Czym właściwie jest skalowalność? I jakie niesie za sobą koszty? Gdzie szukać sposobów na poprawę wydajności i ile można zyskać na optymalizacji po stronie serwera i klienta?

 2. Jak inteligentny system nawigacji wykorzystuje dane o ruchu drogowym? – Maciej Chmielowski, Mobica

Wykorzystanie informacji o ruchu drogowym we współczesnych inteligentnych systemach nawigacyjnych staje się standardem. Oprócz wizualizacji takich danych na mapie systemy te potrafią również korygować trasy tak by prowadzić użytkowników do celu w optymalnym czasie. W jaki sposób takie dane docierają do systemów nawigacyjnych? Skąd pochodzą? Jakie inne możliwości daje nam gromadzenie takich informacji? 

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym sponsorem spotkania jest firma REC Global, partnerem została Mobica a mecenasem jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja. Planowana jest również transmisja online ze spotkania na kanale YouTube Netcampa, gdzie dostępne są też inspirujące nagrania z poprzednich wydarzeń.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top