Zaprojektuj łazienkę online

Producent wyposażenia łazienek, firma Sanitec KOŁO bezpłatnie udostępniła internetową aplikację do projektowania i wizualizacji przestrzeni łazienkowej.

Moja Łazienka v. 1.0 to program pozwalający na realistyczną, trójwymiarową wizualizację własnoręcznie zaprojektowanej łazienki. Trójwymiarowe modele produktów umożliwiają precyzyjne planowanie wykorzystania przestrzeni w łazienkach. Aplikacja pozwala dobrać dowolny kształt, rozmiar i kolorystykę projektowanego pomieszczenia. Na każdym etapie projektowania użytkownik może obejrzeć tworzoną przez siebie łazienkę w jednym z kilku dostępnych podglądów. W dowolnej chwili można przerwać projektowanie, zapisać tworzony projekt, by później wczytać go do programu i wznowić pracę.

Niezwykłym ułatwieniem, z punktu widzenia użytkownika, jest również możliwość automatycznego wygenerowania dla każdego projektu listy zakupów oraz przybliżonego kosztorysu.

Aplikacja bazuje na technologiach: Shockwave oraz Flash stworzonych przez firmę Macromedia. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym użytkownika, dla poprawnego wyświetlania obiektów 3D konieczne jest jednak zainstalowanie darmowej wtyczki Shockwave Player.

– Tworząc 'Moją łazienkę’ kierowaliśmy się dwoma priorytetami. Po pierwsze, aplikacja musiała spełniać rzeczywiste potrzeby użytkowników. Po drugie – program musiał być przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze – dlatego wybraliśmy uniwersalne technologie umożliwiające pracę na różnych platformach systemowych – mówi Zbigniew Gonsior, kierownik ds. e-biznesu w Sanitec KOŁO.

– Uruchomienie serwisu www.mojalazienka.kolo.com.pl jest elementem naszej nowej strategii marketingowej. Chcemy zmienić skojarzenia dotyczące remontu łazienki, który nie musi być drogą przez mękę. Pokazujemy, że remont łazienki można przeprowadzić sprawnie i szybko, a przygotowanie aranżacji wnętrza może być zabawą. Dlatego też udostępniliśmy darmowy program służący do projektowania łazienek oraz wzbogaciliśmy witrynę w komiksy i różne gadżety – mówi Tomasz Bołcun, specjalista ds. e-biznesu w Sanitec KOŁO.

Na witrynie www.mojalazienka.kolo.com.pl można także obejrzeć galerię stworzonych w programie projektów, opublikować własny i wysłać swoją opinię.

– W planach mamy również stworzenie rankingu najlepszych projektów. Pragniemy zachęcić użytkowników nie tylko do głosowania na najciekawsze projekty z galerii, ale także do nadsyłania własnych propozycji- dodaje Tomasz Bołcun.

http://www.mojalazienka.kolo.com.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top