Żartownisie – komórki w dłoń

Żartofon to usługa w sieci Plus przeznaczona dla osób, którym telefon służy nie tylko do rozmów, ale i do zabawy. Dzięki Żartofonowi można wkręcić znajomych na różne sposoby: zaskoczyć dziwną rozmową, zmienić swój głos albo podłożyć specjalny dźwięk w tle.
Serwis oferuje możliwość wyboru jednego z 3 scenariuszy imitujących prawdziwą rozmowę telefoniczną. Po wybraniu jednego ze scenariuszy należy wskazać numer osoby, której chce się zrobić żart i poczekać na uzyskanie połączenia. Osoba, z którą się połączymy, usłyszy odtwarzane nagranie sprawiające wrażenie rzeczywistej rozmowy telefonicznej. Dzwoniący przysłuchuje się odtwarzanemu nagraniu i reakcji drugiej osoby i w każdej chwili może włączyć się do rozmowy.

Serwis umożliwia też dokonanie połączenia z wybrana osobą i rozmowę zmienionym głosem. Do wyboru mamy 3 różne głosy. Po wybraniu głosu  za pomocą klawiszy 1, 2, 3 należy podać numer odbiorcy, któremu chcemy zrobić żart.

Żartownisie - komórki w dłoń 1

Serwis pozwala na wybór tła dźwiękowego w trakcie trwania rozmowy (głosy lub muzyka, np.: odgłosy dworca PKP, dyskoteki, przerwy w szkole itp.) Korzystając z tego serwisu można szybko wybrać wybrany plik dźwiękowy (muzyczny, słowny, dedykowany), który będzie odtwarzany podczas rozmowy. Właściwe tło wybierane jest za pomocą klawiszy 1, 2, 3. W trakcie rozmowy można zmieniać tła dźwiękowe poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza 1, 2, 3.

Dla tak ciekawej usługi została przygotowana równie ciekawa promocja. Głównym kanałem komunikacji jest strona www (agencja Opcom – www.opcom.pl) oraz strona wap (agencja Looksoft – www.looksoft.pl). Na obu stronach można obejrzeć specjalne filmy reklamowe przygotowane do promocji usługi, utrzymane w równie żartobliwym klimacie sklepu telewizyjnego. W ten sposób promowane jest urządzenie, dzięki któremu można uzyskać na brzuchu tzw. „kaloryfer” śmiejąc się z żartów udostępnionych przy pomocy usługi Żartofon.

Dla użytkowników usługi przygotowany został również konkurs na „najlepszą wkrętkę”. Aby wziąć w nim udział należy opisać żart, który zrobiło się znajomemu i wysłać go na adres konkurs@wkrecaj.pl. Główną nagrodą w konkursie jest Plusfon 401i.

Oto kilka kroków, które należy wykonać by skorzystać z usługi:
1.    Wybierz numer *7177 na swojej klawiaturze i naciśnij przycisk zadzwoń.
2.    Głos w słuchawce poinformuje Cię, który przycisk na Twojej klawiaturze odpowiada jakiemu efektowi.
3.    Wybierz najbardziej odpowiadający Ci efekt i wciśnij odpowiedni klawisz w telefonie. “1” jeśli chcesz wkręcić znajomego. “2” jeśli chcesz rozmawiać ze zmienionym głosem. “3” jeśli chcesz zapewnić sobie alibi.
4.    Głos w słuchawce poinformuje Cię, o scenariuszach dostępnych w danym efekcie.
5.    Klawiszami 1, 2 lub 3 wybierz interesujący Cię scenariusz.
6.    Teraz podaj numer telefonu osoby, z którą chcesz się połączyć i wciśnij #.
7.    Zachowaj powagę i powstrzymaj się od śmiechu.

www.kaloryferbezwysilku.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry