Zasoby AutoCentrum.pl w wyszukiwarce NetSprint.pl

Opublikowano: 15 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis AutoCentrum nawiązał partnerską współpracę z wyszukiwarką NetSprint.pl. W ramach tej współpracy zasoby AutoCentrum są prezentowane na szczycie wyników wyszukiwania www.netsprint.pl, na zapytanie związane z markami i modelami samochodów.
W ten sposób Internauci uzyskali szybki dostęp do parametrów technicznych aut i ich ilustracji. Szczegółowe dane o konkretnym modelu są dostępne po wejściu w prezentowany w tytule odnośnik, który prowadzi bezpośrednio do stron www.autocentrum.pl.

„Wyświetlanie danych z naszego portalu w wyszukiwarce internetowej pozwoli nam na zaprezentowanie się nowej grupie Internautów. Zarówno tej, która korzysta z innych portali motoryzacyjnych jak i tej, która nigdy do takowych nie zagląda”. – Mówi Zachar Zawadzki, AutoCentrum.pl – Cieszymy się, że w ten sposób przyczyniamy się do szybszego przeszukiwania polskiego Internetu i kategoryzowania jego zasobów. Dzięki naszej współpracy użytkownik dociera dokładnie do tych informacji motoryzacyjnych, których potrzebuje a my otrzymujemy innowacyjną metodę promocji.

www.autocentrum.pl

Hanna LaskowskaZasoby AutoCentrum.pl w wyszukiwarce NetSprint.pl

Podziel się!

O autorze

hania