Zbiory Polskiego Radia w Melo.pl

Opublikowano: 26 lipca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Należący do INTERIA.PL internetowy sklep muzyczny Melo.pl zyskał prawo do sprzedaży prawie 600 utworów ze zbiorów Polskiego Radia. W udostępnionej kolekcji są muzyczne 'perełki', nieosiągalne nigdzie indziej w Internecie.

– Często kontaktują się z nami osoby mające trudności z dotarciem do starszych utworów z naszych zbiorów. Współpraca z Melo.pl pomaga rozwiązać ten problem – wyjaśnia Izabela Walas z Wydziału Zarządzania Sprzedażą Dyrekcji Handlu PR SA. – Mamy nadzieję, że pojawienie się naszych utworów w popularnym internetowym sklepie muzycznym przyczyni się do ich 'odkrycia' przez młodsze pokolenie, chcące poznać przeboje rodziców – dodaje.

Wśród przekazanych Melo.pl zbiorów znalazły się albumy ze 'Złotej kolekcji', stanowiące muzyczny portret m.in. takich artystów jak: Iga Cembrzyńska, Hanka Bielicka, Bohdan Łazuka czy Jan Kobuszewski. Są też utwory z serii 'Niepokonani', w wykonaniu m.in. Sławka Wierzcholskiego i grupy Bolter oraz piosenki z repertuaru Mietka Szcześniaka, Kombi i grupy Vox.

– Prawdziwą kolekcjonerską gratkę, zwłaszcza dla wielbicieli lat 20. i 30., stanowi nigdy dotąd nie publikowana w Internecie składanka 'Hemar w Warszawie 1924-1939′ w wykonaniu Zofii Terne oraz 'Hemar – Piosenki' w wykonaniu Wiktora Zborowskiego – podkreśla Izabela Walas.

INTERIA.PL jest pierwszym portalem oferującym utwory z kolekcji Polskiego Radia. Planuje się rozwijanie tej współpracy.

Albumy udostępnione przez Polskie Radio można w Melo.pl nabyć już za 9,99 zł, zaś pojedyncze utwory – nawet za 1,49 zł.

http://www.melo.pl

Sylwester KozakZbiory Polskiego Radia w Melo.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.