Zbliża się finał akcji Money.pl: Milion na startup

Kilkadziesiąt projektów na internetowy biznes trafiło już do organizatorów akcji “MILION NA START-UP”. Można je zgłaszać jeszcze przez trzy tygodnie. W wybrane Money.pl zainwestuje milion złotych.

– Zgłoszenia pochodzą od osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w pracy nad projektami internetowymi. Widać, że akcja pobudziła internautów do działania, niektóre pomysły są bardzo nowatorskie i zaskakujące. Czekamy na kolejne zgłoszenia – wystarczy napisać prosty biznes plan, korzystając z naszego gotowego szablonu i przesłać go nam do oceny – zachęca Arkadiusz Osiak, prezes zarządu Money.pl Sp. z o.o.

Milion złotych, w postaci inwestycji w kapitał spółki, trafi do autorów najlepszego pomysłu, który Jury wybierze do końca stycznia 2009 roku. Warunki inwestycji będą negocjowane indywidualnie z autorami najlepszych projektów. Organizatorzy akcji są otwarci na nowatorskie produkty internetowe ze wszystkich segmentów rynku on-line, nie tylko z branży e-finansów. Kryterium oceny będzie nie tylko sam pomysł, ale też predyspozycje autora i umiejętność planowania biznesowego.

Money.pl od kilku lat prowadzi aktywną politykę inwestycyjną. Do Grupy Money.pl – poza największym w Polsce portalem finansowym – należy obecnie pięć spółek: BusinessClick – pierwsza w Europie biznesowa sieć reklamy kontekstowej, Legalsupport – wydawca serwisu e-prawnik.pl, Favore.pl – platforma komunikacji usługodawców i klientów, Brand New Media – sieć usług marketingowych na blogach – Blogvertising.pl oraz Digitall All dystrybutor e-booków i prasy cyfrowej na platformie Zixo.pl.

Money.pl jest inwestorem branżowym, dlatego poza inwestycją kapitałową oferuje swoim spółkom szerokie wsparcie merytoryczne. Pomaga wypracowywać strategie rozwoju biznesu, dzieli się swoim doświadczeniem i know-how.

Zgłoszenia projektów można przesyłać do końca listopada 2008 roku.

www.milion-na-startup.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry