Zbliża się finał akcji Money.pl: Milion na startup

Kilkadziesiąt projektów na internetowy biznes trafiło już do organizatorów akcji „MILION NA START-UP”. Można je zgłaszać jeszcze przez trzy tygodnie. W wybrane Money.pl zainwestuje milion złotych.

– Zgłoszenia pochodzą od osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w pracy nad projektami internetowymi. Widać, że akcja pobudziła internautów do działania, niektóre pomysły są bardzo nowatorskie i zaskakujące. Czekamy na kolejne zgłoszenia – wystarczy napisać prosty biznes plan, korzystając z naszego gotowego szablonu i przesłać go nam do oceny – zachęca Arkadiusz Osiak, prezes zarządu Money.pl Sp. z o.o.

Milion złotych, w postaci inwestycji w kapitał spółki, trafi do autorów najlepszego pomysłu, który Jury wybierze do końca stycznia 2009 roku. Warunki inwestycji będą negocjowane indywidualnie z autorami najlepszych projektów. Organizatorzy akcji są otwarci na nowatorskie produkty internetowe ze wszystkich segmentów rynku on-line, nie tylko z branży e-finansów. Kryterium oceny będzie nie tylko sam pomysł, ale też predyspozycje autora i umiejętność planowania biznesowego.

Money.pl od kilku lat prowadzi aktywną politykę inwestycyjną. Do Grupy Money.pl – poza największym w Polsce portalem finansowym – należy obecnie pięć spółek: BusinessClick – pierwsza w Europie biznesowa sieć reklamy kontekstowej, Legalsupport – wydawca serwisu e-prawnik.pl, Favore.pl – platforma komunikacji usługodawców i klientów, Brand New Media – sieć usług marketingowych na blogach – Blogvertising.pl oraz Digitall All dystrybutor e-booków i prasy cyfrowej na platformie Zixo.pl.

Money.pl jest inwestorem branżowym, dlatego poza inwestycją kapitałową oferuje swoim spółkom szerokie wsparcie merytoryczne. Pomaga wypracowywać strategie rozwoju biznesu, dzieli się swoim doświadczeniem i know-how.

Zgłoszenia projektów można przesyłać do końca listopada 2008 roku.

www.milion-na-startup.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top