Zdrowy konkurs Ruszamysie.pl i Okazje.info

Opublikowano: 28 listopada 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Jeden z największych serwisów polskiego e-commerce Okazje.info postanowił wesprzeć akcję promocyjną nowej społeczności internetowej – Ruszamysie.pl. Porównywarka i społecznościowy startup postawiły na promowanie idei i ducha sportu poprzez konkurs z nagrodami realizowany na Facebooku.

Facebook pozwala na osiągnięcie efektu wirusowego i zainteresowanie akcją tysięcy użytkowników. Aby wziąć udział w konkursie trzeba odpowiedzieć na pytania w sportowym quizie. Swoje szanse można zwiększyć, zapraszając do udziału znajomych z Facebooka. Dlaczego firmy zdecydowały się na współpracę akurat teraz?

Zdrowy konkurs Ruszamysie.pl i Okazje.info 1Jak wynika z badania TNS OBOP „Aktywność fizyczna Polaków” w okresie jesienno-zimowym jedynie 10 proc. Polaków rusza się dla zdrowia.

Przy malejących temperaturach za oknem powinniśmy pamiętać, że taniec, bieganie, siłownia to aktywności, które nie wymagają wiosennej aury. Konkurs.ruszamysie.pl ma być dodatkowym bodźcem do tego by wyjść z domu i być aktywnym niezależnie od płci, wieku i kondycji fizycznej – powiedział Przemysław Śmit z Ruszamysie.pl.

TNS OBOP ujawnia również., że głównymi przeszkodami w uprawianiu sportu dla Polaków są brak czasu (38 proc.) i zmęczenie (29 proc.).

W codziennej działalności Okazje.info dążymy do tego, by ułatwiać życie internautom i oszczędzać ich czas, który mogą spożytkować na relaks i odpoczynek. Cieszymy się, że naszym doświadczeniem możemy wpierać ciekawe i wartościowe społecznie projekty internetowe, jak Ruszamysie.pl. Warto wykorzystywać potencjał, jaki dają social media, do promowania ważnych inicjatyw – dodała Magdalena Zasuń z Okazje.info.

Nagrodami w konkursie są bony na zakupy o wartości kilkuset złotych każdy ufundowane przez sklepy internetowe: do-tanca.pl, ebuty.pl, runnersclub.pl, bcaa.pl i goods.pl. Konkurs trwa do 23 grudnia, więc nagrody mogą również stać się miłym prezentem w okresie przedświątecznej gorączki lub pod choinkę.

Dawid ZarazińskiZdrowy konkurs Ruszamysie.pl i Okazje.info

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.