Zestawy nawigacyjne w promocji Hewlett-Packard i AutoMapy

Od 1 lutego firma Hewlett-Packard Polska oferuje 5 promocyjnych zestawów nawigacyjnych. Każdy zestaw składa się z wybranego modelu komputera kieszonkowego HP iPAQ z zainstalowaną najnowszą wersją AutoMapy XL, uchwytu mocującego oraz odbiornika GPS. Oferta dostępna tylko u dystrybutorów i sprzedawców firmy HP. Więcej informacji oraz ceny zestawów dostępne na stronie hp.pl/mapa.

Według badań rynkowych ponad połowa wszystkich sprzedawanych w Polsce komputerów PocketPC używana jest przede wszystkim do nawigacji GPS. Taką samą tendencję odnotowuje się w całej Europie.

AutoMapa w najnowszej wersji 3.9 umożliwia skuteczne dotarcie do celu na terenie całej Polski dzięki cyfrowej mapie zawierającej m.in. blisko pół miliona kilometrów dróg, 43 tys. miejscowości, milion budynków i blisko 1 tys. szczegółowych planów miast z organizacją ruchu i nazwami ulic. System błyskawicznie znajduje najszybszą lub najkrótszą drogę uwzględniając przy tym zakazy skrętów oraz kierunkowość ulic w dużych miastach. Po wyznaczeniu trasy podaje jej długość a w trakcie jazdy także przewidywany czas dotarcia do celu.

Każdy z 5 modeli iPAQ Pocket PC; HP iPAQ hx2190, HP iPAQ hx2490, HP iPAQ hx2790 Series Pocket PC oraz komunikatory mobilne HP iPAQ hw6510 i HP iPAQ poza możliwością korzystania z nawigacji z AutoMapą posiada bogaty zestaw podręcznych funkcji takich jak kalendarz, lista kontaktów, odtwarzacz muzyki, arkusz kalukacyjny, kalkulator, edytor tekstu i notatnik-szkicownik. Komunikatory mobilne z serii 6510 i 6515 posiadają ponadto wbudowany odbiornik GPS oraz wielozakresowy telefon GSM z pełną transmisją danych GPRS/EDGE. Są to najmniejsze na rynku urządzenia oferujące w jednej obudowie wszystko – od komputera PPC, poprzez odbiornik GPS do telefonu włącznie. Dzięki temu umożliwiają podczas nawigacji z AutoMapą ciągłą aktualizację informacji o ważnych punktach drogowych takich jak radary i niebezpieczne miejsca.

http://www.hp.pl/mapa

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry