Zieltraffic reklamuje Empik School w Internecie

Agencja Zieltraffic rozpoczęła współpracę z siecią szkół językowych Empik School. W ramach ustalonych działań agencja zrealizuje kampanie reklamową opartą o model CPA.

Empik School to największa i najdłużej działająca sieć szkół języków obcych w Polsce. 35 placówek działa w 31 miastach całej Polski, a rocznie z usług sieci korzysta ponad 20 tysięcy osób. Kampania reklamowa prowadzona będzie w ponad 400 wybranych serwisach internetowych sieci Affiliando i potrwa przez trzy miesiące.

W kampanii zastosowano model CPA (Cost Per Action), gdzie wydawcy rozliczani są za poprawnie wypełniony formularz kontaktowy. Poprawność danych oceniana jest przez reklamodawcę. Kreacje użyte w działaniach reklamowych przygotowane zostały przez Empik School.

Wynagrodzenie ustalone w programie wynosi 25 zł za prawidłowo wypełniony formularz i jest to obecnie najwyższa prowizja na rynku. Jestem pewien, że efekty naszych działań będą bardzo udane i że jest to początek dłuższej współpracy z marką Empik School. – powiedział Marcin Kowalik, Business Development Manager z agencji Zieltraffic.

Firma Zieltraffic Polska jest częścią Zieltraffic AG, dużej agencji specjalizującej się w marketingu internetowym instytucji finansowych. Głównym obszarem działań polskiego oddziału Zieltraffic jest affiliate i performance marketing oraz wszelkie działania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach. Firma koncentruje się na sektorze finansowym i bankowym, a wśród jej dotychczasowych klientów są takie firmy jak mBank, Santander, Liberty Direct, Citi Handlowy, Bank Pocztowy, Millennium czy Skarbiec.biz.

www.zieltraffic.pl
www.affiliando.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry