Zimowa kampania OutletMeblowy.pl

Opublikowano: 1 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Ruszyła kampania reklamowa Wielkiej Zimowej Wyprzedaży mebli na OutletMelowy.pl. Na stronie www.outletmeblowy.pl trwa wyprzedaż mebli ekskluzywnych marek. Rabaty sięgają od 30 do nawet 70%.

W wyprzedaży dostępne są kolekcje mijających sezonów 2008 i 2009 miedzy innymi takich firm jak Kler, Klose, Vero, Calligaris, Ciacci. Zupełną nowością wyprzedażowej promocji w outlecie jest kolekcja mebli z litego drewna do salonu i sypialni Holzmöbel Natur Kollektion.

„Wpisując się w europejskie trendy noworocznych wyprzedaży zorganizowaliśmy również dla naszych użytkowników bardzo ciekawe promocje. Każdy kto jest zainteresowany meblami z wyższej półki, może teraz skorzystać z dostępnych produktów w kategoriach: Salon, Jadalnia, Sypialnia. Podstawowym atutem wystawianych promocji jest również fakt, że gwarantujemy dostępność towaru. Produkty pochodzące z końcówki serii czy ekspozycji w większości się nie powtarzają, mimo to zawsze staramy się aby klienci byli zadowoleni i mieli szeroki wybór produktów.” – mówi Tomasz Krzemiński Manager Zarządzający OutletMeblowy.pl

Kampania wspierająca wyprzedaż mebli na OutletMeblowy.pl realizowana jest miedzy innymi na portalach Onet.pl, Wp.pl, w serwisach społecznościowych miedzy innymi na Nasza-Klasa.pl oraz serwisach tematycznych.

Hanna LaskowskaZimowa kampania OutletMeblowy.pl

Podziel się!

O autorze

hania