zjednoczenie.com dla marek Monnari oraz Pabia

Wraz z początkiem sezonu jesienno-zimowego agencja zjednoczenie.com rozpoczęła współpracę z Monnari Trade S.A. Firma jest właścicielem między innymi marek Monnari oraz Pabia. Owoce współpracy są dostępne dla internautów w postaci dwóch nowych serwisów monnari.com.pl oraz www.pabia.eu.
Najnowsza strona marki Monnari podkreśla wyjątkowy kobiecy charakter kolekcji. Użytkownik może obejrzeć na niej zdjęcia najnowszych kreacji, które dzięki zastosowaniu technologii Papervision3D są prezentowane w bardzo ciekawy i nietypowy sposób. 

Wizerunkowy serwis internetowy marki Pabia charakteryzuje się przede wszystkim elegancją. Adresowany jest on do kobiet aktywnych, które cenią sobie dobry styl i klasyczne stroje, jednocześnie podkreślające ich kobiecość. W serwisie wyróżnione zostały detale kolekcji – zarówno efektowne wykończenie ubrań, jak i torebki oraz buty, stanowiące dopełnienie kreacji.

Nowe odsłony serwisów marek Monnari i Pabia to pierwsze efekty współpracy z agencją zjednoczenie.com — mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager firmy Monnari Trade S.A. Sprawna i owocna praca przy ich powstawaniu to dowód na profesjonalizm oraz doświadczenie agencji w przygotowywaniu serwisów wizerunkowych.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry