zjednoczenie.com dla MTV Networks Polska

Opublikowano: 9 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja interaktywna zjednoczenie.com uruchomiła dwa nowe serwisy internetowe dla MTV Networks Polska.
1 czerwca odbyła się premiera strony skierowanej do dzieci i młodzieży  nick.com.pl. Jest to serwis stworzony na potrzeby wchodzącego w lipcu na polski rynek amerykańskiego programu telewizyjnego Nickelodeon. Przewodnikami po serwisie są bohaterowie kreskówek stacji, m.in.: SpongeBob, Dora, Danny Phantom czy Awatar. Na stronie oprócz opisu ramówki telewizyjnej i programów dzieci odnajdą wiele ciekawych i interaktywnych miejsc, przy których miło spędzą czas. Zarejestrowanie się w serwisie daje użytkownikom możliwość skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji np. dziale Karaoke (Śpiewaj z nami) można nagrać swój głosu i podzielić się własną wersją piosenki z innymi użytkownikami.

Również w czerwcu agencja uruchomiła nową odsłonę serwisu internetowego telewizyjnej stacji muzycznej VH1 Polska. Serwis powstał od podstaw w oparciu o system zarządzania treścą autorstwa agencji zjednoczenie.com, który z powodzeniem został wcześniej wdrożony w innych serwisach MTV Networks Polska, takich jak www.mtv.pl, www.viva-tv.pl czy www.comedycentral.pl. Na stronie  vh1.pl użytkownicy mogą zapoznać się z nowinkami i plotkami z muzycznego świata, na bieżąco śledzić zmiany na najbardziej popularnych notowaniach stacji, brać udział w konkursach oraz zdobyć wiele praktycznych porady dotyczących mody i wizerunku, horoskopów, popularnych gadżetów itp.

Sylwester Kozakzjednoczenie.com dla MTV Networks Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.