Złotemysli.pl i SerwisKariery.pl rozpoczęły współpracę

Opublikowano: 5 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

SerwisKariery.pl i wydawnictwo internetowe ZłoteMyśli.pl rozpoczęły współpracę. Każdy członek Złotego Klubu i Partner wydawnictwa otrzyma gratisowo darmowe ebooki przygotowane przez SerwisKariery.pl.

„Złote Myśli to wydawnictwo, które jako pierwsze rozpoczęło sprzedaż praktycznej wiedzy zawartej w ebookach, wiedzy, opartej na doświadczeniu. Ten pomysł jest bardzo bliski temu, co staramy się przekazywać w naszych tekstach i publikacjach” – mówi Łukasz Łata z SerwisKariery.pl.

„Od samego początku zapewnialiśmy naszych klientów i partnerów o specjalnych gratisach, które udostępni nasze wydawnictw, a my dotrzymujemy słowa, bo tak postrzegamy profesjonalny biznes – mówi Mateusz Chłodnicki ze Złotych Myśli. „Mamy nadzieję, że to początek udanej współpracy. Ludzie potrzebują praktycznej i sprawdzonej wiedzy. Wartościowa informacja to wyznacznik sukcesu w dzisiejszym świecie – dodaje.

http://www.zlotemysli.pl
http://www.serwiskariery.pl

Sylwester KozakZłotemysli.pl i SerwisKariery.pl rozpoczęły współpracę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.