ZloteMysli.pl – już dwa miesiące na rynku

ZłoteMyśli.pl pierwsze w Polsce wydawnictwo internetowe zajmujące się publikacją, sprzedażą i dystrybucją praktycznych ebooków działa już dwa miesiące.

„Zanim wystartowaliśmy wiele osób wątpiło w powodzenie przedsięwzięcia. Dzisiaj wiemy, że nasz trud i wysiłek nie poszedł na marne. Sprzedaliśmy dotąd kilkaset egzemplarzy ebooków, a codziennie serwis otrzymuje średnio od 4 do 5 tys. unikalnych wizyt” – stwierdził Mateusz Chłodnicki, szef przedsięwzięcia

„Myślę, że sceptyzm wynikał przede wszystkim z nowatorskich rozwiązań, które zaproponowaliśmy naszym Klientom. Po pierwsze sprzedaż ebooków, które tak na dobrą sprawę nie są jeszcze zbyt popularne w Polsce. Po drugie znakomite warunki gwarancji praw Klientów. Każdy kto kupił ebooka w naszym wydawnictwie ma 30 dni na to, aby zastanowić się czy nasza oferta jest tym czego szukał i ewentualnie poprosić o zwrot pieniędzy. Na kilkaset sprzedanych egzemplarzy z tej możliwości skorzystały jedynie trzy osoby. To potwierdza wysoką jakość wiedzy, którą oferują pozycje z katalogu Złotych Myśli” – dodaje.

15 marca br. kiedy Złote Myśli rozpoczynały swoją działalność w ofercie wydawnictwa znajdowały się jedynie trzy ebooki, dzisiaj jest ich dwanaście.

http://www.zlotemysli.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top