Złoty Bit dla McAfee

System zapobiegający wyciekaniu tajnych informacji McAfee Data Loss Prevention otrzymał nagrodę Złoty Bit Secure Mail Gigacon 2007.
Firma McAfee Polska otrzymała  podczas III Kongresu Bezpieczeństwa Sieci, który odbył się w dniach 20-21 lutego 2007 roku, statuetkę Złoty Bit, za rozwiązanie McAfee Data Loss Prevention w kategorii Secure Mail. Nagroda wręczona została podczas uroczystego zakończenia Kongresu.

“Jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie ponieważ jest przyznawane przez samych uczestników Kongresu. ” powiedział Robert Żelazo, dyrektor generalny McAfee Polska. “Bezpieczeństwo, to nie tylko walka z wirusami, spamem czy złośliwym oprogramowaniem. To przede wszystkim zabezpieczenie firmy, czy organizacji, przed utratą lub wyciekiem danych – a wirusy i inne formy szkodliwego oprogramowania są tu tylko narzędziem. I to na ochronie tych najcenniejszych dla firm zasobów staramy się koncentrować. Cieszymy się, że uczestnicy III Kongresu Bezpieczeństwa Sieci podzielają nasze podejście.“

McAfee DLP Host  jest kompleksowym rozwiązaniem chroniącym użytkownika przed utratą danych z powodu wrogich lub przypadkowych działań. Oprogramowanie McAfee DLP oferuje organizacjom pełną kontrolę i absolutną przejrzystość danych wysyłanych z systemu w postaci wiadomości e-mail, wiadomości z komunikatorów, dokumentów drukowanych, poprzez napędy USB, płyty CD-ROM i innymi kanałami. McAfee jest jedynym dostawcą oferującym ochronę przed utratą danych w ramach swego portfela kompleksowego, zintegrowanego zarządzania ryzykiem i ochroną danych.

McAfee DLP Host oferuje takie funkcje, jak mechanizm ochrony śledzący treść i kontekst danych, pozwalający na blokowanie transferu ważnych danych nawet wówczas, gdy zostały one poddane obróbce, skopiowane, wklejone, skompresowane, czy zaszyfrowane. McAfee DLP Host oferuje także uniwersalną ochronę poprzez zabezpieczenie danych przed utratą zarówno w biurze, jak i poza firmą – dla użytkowników pracujących w terenie lub w domu. System wymusza ochronę danych nawet wtedy, gdy komputer przenośny nie jest połączony z siecią korporacyjną.

www.mcafee.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry