Złoty Orzeł Brief for Poland

Opublikowano: 29 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Podczas ogólnopolskiego konkursu reklamy Złote Orły, zostanie wręczona specjalna nagroda, Złoty Orzeł Brief for Poland w kategorii ;promocja regionu;. Przyznanie statuetki Złoty Orzeł Brief for Poland ma na celu wyłonienie najlepiej promującego się regionu w Polsce, stawiającego na pokazanie tradycji i dziedzictwa kulturowego regionu.

Inicjatywa Brief for Poland trwa już od kilku lat, a jej inicjatorem jest Pierwszy Magazyn Marketingu i Sprzedaży 'Brief'. W zeszłym roku podczas konkursu Złote Orły została przyznana po raz pierwszy nagroda w kategorii 'promocja regionu'.

Zgłoszenia do konkursu mogą przesyłać rekamowdawcy, agencje reklamowe. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do zleceniodawców: biur promocji, władz, organizacji. Nadesłane reklamy są zwolnione z opłat zgłoszeniowych. Należy je przesłać do 24 października. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz, nadesłać prace i opłacić wpisowe.

http://www.zloteorly.com.pl

Sylwester KozakZłoty Orzeł Brief for Poland

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.