Złoty Środek wspierany przez agencję Kompan.pl

Opublikowano: 24 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W ostatni piątek wszedł do kin najnowszy film w reżyserii Olafa Lubaszenki pt. ,,Złoty Środek”. Jest to historia młodej dziewczyny z warszawskiej Pragi, granej przez Annę Przybylską, która po skończeniu studiów prawniczych zaczyna walkę o praską kamienicę. Do tego dochodzą miłosne zawirowania, specyficzny klimat prawobrzeżnej Warszawy i… Anna Przybylska w wersji damskiej oraz męskiej.

Obsługą promocyjną filmu w Internecie zajmuje się agencja interaktywna Kompan.pl. Przygotowano stronę prezentacyjną filmu (www.zlotysrodek.com), gdzie oprócz obejrzenia trailera i galerii zdjęć z planu zdjęciowego można ściągnąć filmowe gadżety, porozmawiać na forum i poflirtować. Kompan.pl przygotował zabawną wirtualną grę, gdzie każdy z nas może wykorzystać gadżet do wirtualnego flirtu. Taka forma zabawy może przyjąć formę reklamy wirusowej – użytkownicy poprzez zabawę promują film.

– Oprócz przygotowania strony WWW w zaawansowanej technologii FLEX zajmujemy się promocją filmu w wyszukiwarkach internetowych. Powierzono nam poprowadzenie kampanii linków sponsorowanych i kontekstowej. Kompan.pl jest agencją, której głównym celem są kampanie  internetowe przynoszące konkretne efekty biznesowe oraz tworzenie zaawansowanych serwisów WWW. – To jedno z pierwszych zleceń dla firmy z przemysłu filmowego, jednak chcemy  właśnie w tej branży pokazywać, że można robić dobre serwisy oparte o sekwencje video. Właśnie dlatego powstał u nas dział zajmujący się produkcją reklam video – powiedział Mateusz Ostachowski, Członek Zarządu Kompan.pl

Zlotysrodek.com

Hanna LaskowskaZłoty Środek wspierany przez agencję Kompan.pl

Podziel się!

O autorze

hania