Zmiana w Zarządzie Grupy Onet.pl

Wraz z zakończeniem bieżącej kadencji Zarządu Grupy Onet.pl, Marek Kapturkiewicz zakończy swoją pracę na stanowisku Wiceprezesa Zarządu.

Marek Kapturkiewicz był związany z Onetem od 1999 roku – w tym czasie odpowiadał m.in. za promocję, PR, sprzedaż oraz serwisy portalu. Od 2004 r. był Wiceprezesem Zarządu. Ostatnio podlegał mu Departament Architektury i Rozwoju Produktu. – Marek Kapturkiewicz znacząco przyczynił się swoim profesjonalizmem i wiedzą do rozwoju Onetu w ciągu ostatnich 10 lat – powiedział Łukasz Wejchert, Prezes Zarządu Grupy Onet.pl

– 10 lat spędzonych w Onecie to cała internetowa epoka. W tym czasie w sieciowej rzeczywistości zmieniło się niemal wszystko. Cieszę się, że przez te lata mogłem uczestniczyć w tym wyjątkowym zjawisku jakim było tworzenie i rozwój polskiego Internetu, bo tak należy postrzegać ostatnią dekadę. To jedno z moich najważniejszych życiowych doświadczeń i osiągnięć. Obecnie chciałbym skoncentrować się na innych – nie tylko biznesowych – projektach, które mam w swoich życiowych planach – powiedział Marek Kapturkiewicz, komentując swoją decyzję o niekandydowaniu do Zarządu Onetu.

Rada Nadzorcza zdecydowała o nie uzupełnianiu składu władz spółki. Obecnie w skład Zarządu Grupy Onet.pl SA wchodzą: Jan Łukasz Wejchert – Prezes, Robert Bednarski – Wieceprezes, Maciej Żak, Grzegorz Wójcik, Paweł Leżański i Jarosław Potasz – Członkowie Zarządu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry