Zmiany na Naszej Klasie – będzie aplikacja na komputer

Wraz z końcem wakacji NK zaproponowało użytkownikom kilka nowości, m.in. nową galerię zdjęć, aplikację na komputery z systemem Windows i zmiany w serwisach mobilnych.

Najciekawszą zmianą z pewnością jest stworzenie aplikacji miniNK na komputery z systemem Windows, aplikacja jest obecnie w fazie testów. Użytkownicy dzięki niej będą mieli dostęp do komunikatora, poczty, wpisów i ostatnio dodanych zdjęć i komentarzy.

Zmiany na Naszej Klasie – będzie aplikacja na komputer 1Główną zmiana dotyczy galerii, nowe fotografie dodane przez znajomych są obecnie znacznie bardziej widoczne.
We wrześniu aktywność naszych Użytkowników zawsze rośnie, m.in. dodają wówczas więcej zdjęć. By wyjść na przeciw ich potrzebom, zrezygnowaliśmy z limitu transferu zdjęć, wprowadzamy też modyfikacje w układzie samej galerii. Będzie wygodniejsza w obsłudze i bardziej funkcjonalna. Umożliwi łatwe znalezienie konkretnego zdjęcia, szybki podgląd ostatnio skomentowanych fotografii, a także łatwe przerzucanie ich między albumami – mówi Joanna Gajewska, rzecznik Naszej Klasy. Nowym elementem będzie również kosz – dzięki niemu Użytkownik zyskuje możliwość przywrócenia zdjęcia usuniętego z albumu. – dodaje.

Prace nad wersjami mobilnymi wciąż trwają – na październik zapowiedziana jest nowa aplikacja NK Android, w której możliwa będzie synchronizacja kontaktów między telefonem a profilem w nk.pl. Zostanie ona również uzupełniona o widżet, umożliwiający szybkie informowanie o m.in.: nowych wiadomościach, wpisach czy powiadomieniach od znajomych z NK. Ponadto trwają pracę nad rozwojem strony Lajt.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top