Zmiany na trzecie urodziny portalu Gazeta.pl

Opublikowano: 24 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Gazeta.pl w dniu trzecich urodzin uruchomił nową stronę główną. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna, ale także nawigacja oraz prezentacja treści i usług.

Zmiana struktury strony głównej pozwoliła pokazać na niej więcej informacji – także gospodarczych, sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. Nawigację podzielono na sekcje tematyczne. Lepszą prezentację zyskały usługi internetowe – Poczta, Forum, Czat, Randki, a także serwis ogłoszeń Aaaby.pl.

Nowością jest umieszczony na stronie box prowadzący wprost do stron mediów Agory: Gazety Wyborczej wraz z jej dodatkami, bezpłatnego dziennika Metro, miesięczników: Poradnik Domowy, Dziecko, Wiedza i Życie, Auto + i innych, oraz radia TOK FM.

Zmieniły się też kolory: dominujące dotąd na stronie szarości zastąpiła czerwień winiety i granat linków. Wraz ze zmianą pierwszej strony portal zaczął oficjalnie używać nową wersję graficzną logo – czerwoną metkę z białym napisem gazeta.pl.

Portal Gazeta.pl odwiedza miesięcznie ponad 2 mln unikalnych użytkowników.

http://www.gazeta.pl/

Sylwester KozakZmiany na trzecie urodziny portalu Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.