Zmiany w EraOmnix

Opublikowano: 23 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Zmiany w EraOmnix 1Multimedialny serwis informacji i rozrywki sieci Era został poddany gruntownym zmianom. Zmienił się nie tylko wygląd, ale również struktura menu i sposób nawigacji.

Dzięki zmniejszeniu liczby głównych sekcji serwisu, menu zostało uproszczone. Zasoby serwisu zgromadzono w 8 głównych zakładkach.

Obecnie większość zasobów rozrywkowych znajduje się w zakładkach „Po godzinach” i „Ściągnij”, a serwisy służące do kontaktu zgrupowane są w zakładce „Między nami”. Zarówno główne menu , jak i menu kierujące do dalszych zasobów, oznaczono kolorowymi, nawiązującymi do zawartości ikonkami. Cały serwis został wzbogacony graficznie (np. wszystkie wiadomości z kraju i ze świata są ilustrowane).

Telefony posiadające WAP 2.0 (np. SE P900, SE Z1010, Motorola V600 i V300) .wyświetlają dodatkowo strony WAP serwisu w mobilnej, prostszej i bardziej zrozumiałej wersji językowej xHTML.

Nowa wersja serwisu w znacznie większym stopniu przypomina obecnie klasyczne internetowe strony www. Na górze każdej strony znajduje się pasek nawigacyjny wskazujący, gdzie w strukturze menu znajduje się użytkownik.

http://www.omnix.pl

Sylwester KozakZmiany w EraOmnix

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.