Zmiany w EraOmnix

Zmiany w EraOmnix 1Multimedialny serwis informacji i rozrywki sieci Era został poddany gruntownym zmianom. Zmienił się nie tylko wygląd, ale również struktura menu i sposób nawigacji.

Dzięki zmniejszeniu liczby głównych sekcji serwisu, menu zostało uproszczone. Zasoby serwisu zgromadzono w 8 głównych zakładkach.

Obecnie większość zasobów rozrywkowych znajduje się w zakładkach „Po godzinach” i „Ściągnij”, a serwisy służące do kontaktu zgrupowane są w zakładce „Między nami”. Zarówno główne menu , jak i menu kierujące do dalszych zasobów, oznaczono kolorowymi, nawiązującymi do zawartości ikonkami. Cały serwis został wzbogacony graficznie (np. wszystkie wiadomości z kraju i ze świata są ilustrowane).

Telefony posiadające WAP 2.0 (np. SE P900, SE Z1010, Motorola V600 i V300) .wyświetlają dodatkowo strony WAP serwisu w mobilnej, prostszej i bardziej zrozumiałej wersji językowej xHTML.

Nowa wersja serwisu w znacznie większym stopniu przypomina obecnie klasyczne internetowe strony www. Na górze każdej strony znajduje się pasek nawigacyjny wskazujący, gdzie w strukturze menu znajduje się użytkownik.

http://www.omnix.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top