Zmiany w ofercie hostingowej INTERIA.PL

INTERIA.PL obniżyła ceny domen, które można zakupić w należącej do portalu platformie hostingowej STREFA.PL. Z myślą o dotychczasowych i nowych klientach STREFA.PL został też uruchomiony program lojalnościowy.

W STREFA.PL obowiązują obecnie nowe ceny domen. Za domenę .pl klienci zapłacą teraz 80 zł, za domenę funkcjonalną – 65 zł, zaś za regionalną – 35 zł.

Jednocześnie, od połowy stycznia do końca lutego br. w ramach promocji ‘Domeny w Twoim zasięgu’, osoby fizyczne mogą liczyć na specjalne, dodatkowo obniżone stawki. Koszt rejestracji domeny .pl to 35 zł, domeny funkcjonalnej – 25 zł, zaś regionalnej – 15 zł.

Zachętą do korzystania z oferty serwisu hostingowego należącego do INTERIA.PL jest też wprowadzony właśnie program lojalnościowy, opierający się na zasadzie ‘im dłużej klient korzysta z pakietu hostingowego, tym mniej za niego płaci’. Zniżki dotyczą prolongaty pakietu na każdy kolejny rok oraz rozszerzeń parametrów konta hostingowego.

Użytkownicy serwisu otrzymują rabaty w wysokości 10%, 20% i 30%, przydzielane odpowiednio w drugim, trzecim i czwartym roku korzystania ze STREFA.PL. Po czwartym roku maksymalny rabat za prolongatę pakietu zostaje przypisany klientowi na stałe. Rabaty są aktywowane automatycznie wraz z upływem kolejnych lat korzystania z pakietu.

Zniżki w programie lojalnościowym sumują się z innymi rabatami dostępnymi dla klientów STREFA.PL, np.: z wynikającymi z programu partnerskiego.

Serwis STREFA.PL jest skierowany do właścicieli małych i średnich firm. Umożliwia stworzenie firmowej witryny w pożądanej domenie wraz z zestawem kont e-mail. Oprócz hostingu, serwis oferuje możliwość rejestracji polskich i globalnych domen internetowych, korzystania z użytecznych narzędzi online (np.: z bazy prawnej, giełdy ofert czy sklepu z programami księgowymi) oraz dostęp do aktualnych informacji gospodarczych.

http://www.strefa.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry