Zmiany w regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów

Branża telekomunikacyjna i medialna nieustannie boryka się z problemami natury prawnej. Dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne budzi często wiele wątpliwości oraz sprzeczności. Zarówno kadra menadżerska, jak i wykwalifikowani specjaliści, nie są w stanie na bieżąco śledzić zmian, jakie następują w szeregu obowiązujących ich ustaw.

Po raz trzeci organizowana konferencja Zmiany w regulacjach i Prawie telekomunikacyjnym i mediów to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowymi przepisami oraz skonsultowania z regulatorami oraz innymi uczestnikami rynku obowiązujących już przepisów.

Podczas dwudniowej konferencji, prowadzonej przez najwyższej klasy ekspertów oraz przedstawicieli urzędów i ministerstw przedstawione zostaną najistotniejsze regulacje prawne, ich implikacje dla sektora oraz opinie środowiska na ich temat.

Konferencja Zmiany w regulacjach i Prawie telekomunikacyjnym i mediów to spotkanie branży telekomunikacyjnej, które na stałe wpisało się w kalendarz największych wydarzeń biznesowych organizowanych w Polsce.

Patronat Honorowy nad konferencją objęły Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, Sejmowa Komisja Infrastruktury, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej, PIIT. Patronat medialny sprawuje redakcja e-biznes.pl.

Konferencji będzie towarzyszyć wydanie drugiego numeru kwartalnika Prawo i Regulacje Świata Telekomunikacji i Mediów. Na łamach wydawnictwa publikują wybitni specjaliści z dziedziny prawa telekomunikacji i mediów. Ich obecność jest gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego. W wymianie poglądów biorą udział również przedstawiciele rynku, których codzienna działalność określona jest ramami prawa. Do udziały w dyskusji redakcja zaprasza czytelników – ekspertów, parlamentarzystów, przedstawicieli sektora publicznego – tych wszystkich którym sprawy telekomunikacji i mediów są bliskie.

Zmiany w regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów 1

Strona konferencji: www.mmcpolska.pl

Data konferencji: 22-23.09.2010
Miejsce: Hotel Marriott Warszawa

Więcej informacji:

Aneta Piekarz
tel: +48 22 379 29 18
e-mail: [email protected]

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top