Zmiany w WebInside.pl

Serwis WebInside.pl przeszedł poważną modernizację i gruntownie zmienił swój wizerunek.

Publikacje, artykuły i wszelkiego rodzaju materiały są pogrupowane wg trzech głównych działów serwisu – Technologii WWW, który zawiera vademecum wiedzy z zakresu języków programowania stron WWW: PHP, HTML, CSS, FLASH i JAVASCRIPT, Webdesignu, który porusza tematy związane z grafiką na potrzeby witryn WWW, oraz e-Marketingu – zawierającego praktyczne porady marketerów do promocji stron w sieci Internet.

Ponadto w serwisie znalazły się nowe działy o monitorowaniu witryn internetowych i pracy w technologiach IT, współtworzące przez znane Polskie firmy Global eMarketing S.A.oraz Communication Partners, właściciela pracuj.pl.

„Zmiany kosztowały nas trzy miesiące bardzo ciężkiej pracy, co zapewne zauważyli nasi użytkownicy, którzy przysyłali listy z prośbami o aktualizację. Mamy autorski system CMS do zarządzania redakcją i serwisem, a wprowadzając nowe WebInside.pl stawiamy na rzetelność, dzięki ludziom, którzy znają doskonale branżę. Nowe działy, nowa oprawa graficzna, praktycznie wszystko od nowa. Mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomożemy ludziom poznać tajniki tworzenia stron WWW” – mówi Dawid Kulbaka – redaktor naczelny WebInside.pl.

http://www.webinside.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top