Zmiany w zarządzie Bankier.pl

Zarząd Bankier.pl został wzmocniony o dwie nowe osoby z branży finansów i IT. Prezesem spółki został Tomasz Jażdżyński, wcześniej m.in. w Wirtualnej Polsce i Interia.pl. Stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż produktów finansowych objęła Joanna Kuzdak, wcześniej dyrektor sprzedaży w Inteligo.

W obecnym roku przychody firmy mają wzrosnąć o blisko 100% do ponad 6 mln zł. Liczba użytkowników korzystających portalu zbliża się do 1 mln miesięcznie. Przed spółką stoi nadal wiele wyzwań, w tym między innymi kontynuacja szybkiego wzrostu w kolejnych latach.

‘Strategia rozwoju Bankier.pl zakłada dalszy intensywny rozwój spółki, zarówno w obszarze mediów, jak i pośrednictwa finansowego. W tym kontekście wcześniejsze doświadczenia Tomka Jażdżyńskiego z portali horyzontalnych i mediów oraz Joanny Kuzdak w obszarze sprzedaży produktów finansowych, stanowią idealne uzupełnienie kompetencji spółki. Jestem przekonany, iż tak poszerzony zarząd zapewni sprawną realizację przyjętej strategii, co przełoży się na długoterminowy sukces Bankier.pl.’ – mówi Piotr Pajewski, przedstawiciel bmp AG, głównego akcjonariusza Bankier.pl S.A.

http://www.bankier.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry