Zmiany w zarządzie Bankier.pl S.A.

Maciej Klepacki, Członek Zarządu Bankier.pl S.A. złożył rezygnację z pełnionej funkcji i z końcem lutego br. roku odejdzie ze spółki. Maciej Klepacki pracował w Bankier.pl S.A. ponad 2,5 roku pełniąc w tym okresie funkcję Dyrektora Marketingu i PR oraz od czerwca 2008 roku funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za marketing i relacje inwestorskie.

„Cieszę się, że miałem możliwość współtworzyć portal i spółkę Bankier.pl, do której dołączyłem zaraz po publicznej emisji akcji w 2006 roku. Od tego czasu Bankier.pl przeszedł daleką drogę od niszowego gracza do dojrzałej spółki giełdowej, która jest obecnie wydawcą 6 portali internetowych i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów” – mówi Maciej Klepacki.

Spółka docelowo planuje zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za zarządzanie strukturami Marketingu i PR w Bankier.pl S.A. W okresie przejściowym zostanie zachowana ciągłość kierowania zespołem marketingu w ramach obecnych zasobów osobowych.

„Chciałabym skorzystać z okazji i podziękować Maćkowi za jego kilkuletnią pracę i zaangażowanie w rozwój spółki oraz życzyć mu wielu sukcesów zarównano w życiu zawodowym jak i osobistym” – mówi prezes zarządu Joanna Kuzdak.

Bankier.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top