Zmiany w zarządzie Bankier.pl S.A.

Maciej Klepacki, Członek Zarządu Bankier.pl S.A. złożył rezygnację z pełnionej funkcji i z końcem lutego br. roku odejdzie ze spółki. Maciej Klepacki pracował w Bankier.pl S.A. ponad 2,5 roku pełniąc w tym okresie funkcję Dyrektora Marketingu i PR oraz od czerwca 2008 roku funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za marketing i relacje inwestorskie.

„Cieszę się, że miałem możliwość współtworzyć portal i spółkę Bankier.pl, do której dołączyłem zaraz po publicznej emisji akcji w 2006 roku. Od tego czasu Bankier.pl przeszedł daleką drogę od niszowego gracza do dojrzałej spółki giełdowej, która jest obecnie wydawcą 6 portali internetowych i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów” – mówi Maciej Klepacki.

Spółka docelowo planuje zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za zarządzanie strukturami Marketingu i PR w Bankier.pl S.A. W okresie przejściowym zostanie zachowana ciągłość kierowania zespołem marketingu w ramach obecnych zasobów osobowych.

„Chciałabym skorzystać z okazji i podziękować Maćkowi za jego kilkuletnią pracę i zaangażowanie w rozwój spółki oraz życzyć mu wielu sukcesów zarównano w życiu zawodowym jak i osobistym” – mówi prezes zarządu Joanna Kuzdak.

Bankier.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry