Zmiany w zarządzie Bankier.pl

Opublikowano: 26 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Gracjana Dykier, Członek Zarządu Bankier.pl S.A. złożyła rezygnację z pełnionej funkcji i w maju br. roku odejdzie ze spółki. Pracowała w Bankier.pl S.A. blisko 9 lat należąc do ścisłego grona kadry kierowniczej, która tworzyła spółkę praktycznie od początku jej istnienia.

W tym czasie Gracjana Dykier m.in. koordynowała prace nad przygotowaniem prospektu emisyjnego i wprowadzeniem Bankier.pl S.A. na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Podczas blisko 9 letniej pracy w Bankier.pl S.A. pełniła m.in. funkcję Dyrektora Finansowego, Prokurenta oraz od maja 2008 roku funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za obszar finansowo – administracyjny, w tym za sprawozdawczość finansową Grupy Kapitałowej Bankier.pl

„Praca w Bankier.pl S.A. od momentu powstania Spółki pozwoliła mi  z ogromną satysfakcją współtworzyć i obserwować jej rozwój od małego portalu, aż do osiągnięcia obecnej pozycji giełdowej spółki mediowej. O sukcesie w mojej ocenie zadecydowali przede wszystkim wyjątkowi ludzie współtworzący Grupę Kapitałową Bankier.pl i to im chciałabym szczególnie podziękować za blisko 9 lat wspólnej pracy.” – mówi Gracjana Dykier

„Chciałabym skorzystać z okazji i podziękować Gracjanie za jej wieloletnią pracę, zaangażowanie i nieoceniony wkład, jaki wniosła w rozwój spółki oraz życzyć jej wielu sukcesów zarównano w życiu zawodowym jak i osobistym ” – mówi prezes zarządu Bankier.pl SA Joanna Kuzdak.

W związku ze złożeniem rezygnacji przez Gracjanę Dykier Spółka w najbliższym czasie planuje przekazanie obszaru finansowo – księgowego do obsługi przez wyspecjalizowaną firmę zewnętrzną świadczącą tego typu usługi. Zarząd Spółki wraz z dotychczasowym członkiem zarządu odpowiedzialnym za pion finansowy będzie nadzorował proces outsourcingu usług księgowych służący optymalizacji procesów zarządzania Grupą Kapitałową Bankier.pl SA.

Bankier.pl

Hanna LaskowskaZmiany w zarządzie Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

hania