Zmiany w Zarządzie OS3 multimedia

Marcin Maj został Dyrektorem Zarządzającym i udziałowcem agencji interaktywnej OS3 multimedia. Od stycznia 2006 do jego zadań należy koordynowanie pracy wszystkich oddziałów agencji i wzmocnienie pozycji firmy na rynku polskim i międzynarodowym.

– Przyjęcie Marcina Maja do grona współwłaścicieli firmy jest elementem długofalowej polityki i kilkuletniego procesu zwiększania zakresu kompetencji Marcina w naszej agencji – powiedział Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu OS3 multimedia.

Nowy Dyrektor Zarządzający za swoje największe dotychczasowe dokonanie w OS3 multimedia traktuje zbudowanie silnego i profesjonalnego zespołu pracowników, pozyskanie szeregu kluczowych Klientów oraz prowadzenie długofalowych i partnerskich relacji z nimi.

– Dynamiczny rozwój agencji jest zasługą świetnego zespołu profesjonalistów, który udało mi się skompletować – mówi Marcin Maj. – Jako główne zadanie na najbliższy czas stawiam przed sobą wzmocnienie naszej pozycji na rynku oraz rozwój na rynku zagranicznym.

Marcin Maj związany jest z agencją interaktywną OS3 multimedia od 4 lat, początkowo jako New Media Development Manager, później jako Client Service Director i Warsaw Managing. Od 2004 jest także Członkiem Zarządu. Za jego kadencji udało się agencji pozyskać wielu kluczowych Klientów oraz międzynarodowych marek.

Z wykształcenia jest dziennikarzem. Zanim trafił do OS3, pracował na kierowniczych stanowiskach w agencjach reklamowych. W Telewizji Polskiej i w Radiu 90 FM prowadził autorskie programy. Prelegent na wielu kongresach poświęconych zagadnieniom marketingu, autor licznych publikacji w prasie branżowej. Jest specjalistą w zakresie programowania neurolingwistycznego i marketingu perswazyjnego. Prywatnie miłośnik fotografii i motocykli.

http://www.os3.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry